logotyp
Položek: 121-126 z celkem: 136   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

Z naší školky

Akce MŠ - měsíc Říjen

Akce MŠ - měsíc Říjen

V říjnu jsme začali chodit do tělocvičny, rozvíjíme a posilujeme tělesnou zdatnost. Využíváme prostor tělocvičny, kde se věnujeme sportovním a pohybovým aktivitám.

Také jsme byli navštívit naše kamarády z 1. třídy, jak se jim daří a co nového se naučili. Moc jim to šlo. Dětem se ve škole moc líbí. Držíme palce našim prvňáčkům-pirátům! 

Výlet Poustka – Na Bidýlku

Výlet Poustka – Na BidýlkuS dětmi z mateřské školy jsme se vydali na dvoudenní výlet do nedalekého okolí. Využili jsme rodinný penzión v obci Poustka manželů Novákových. Děti zde měly možnost nahlédnout do tajů keramiky, prohlédnout si cestu řemesel a vydat se do nedalekého okolí. Rádi bychom poděkovali manželům Novákovým a jejich dětem za milý a trpělivý přístup. Děti si pod jejich vedením mohly vyzkoušet výrobu keramiky, kterou si po vypálení odnesou domů. Veliké poděkování paní Novákové za výbornou kuchyni. Děti si výlet moc užily, což dokazují fotografie a těšíme se příští rok

Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškoláky proběhlo v naší školce v podobě spaní a pasování na školáky. Děti si vyrobily pasovací čepice a za hřmotu hudebních nástrojů byly pasováni na školáky. Pochutnaly na výborném dortu od paní Lenky Kutílkové, za který patří naše poděkování. Také my se loučíme s předškoláky a je nám vždycky smutno.

Tak děti, ať se vám ve škole daří, nezapomeňte na svoji školku, protože všechno důležité pro život, jste se naučili právě tam.“

Děti mají svátek

Děti mají svátek

První červnový týden jsme si s dětmi povídali o životě dětí v různých částech světa.  Cílem tohoto tématu bylo seznámení a chápání rovnosti všech lidí i dětí bez rozdílu barvy pleti, pozorování odlišností mezi lidmi a vnímání, že je svět pestrý a rozmanitý.

Ve středu 1. června byla pro děti připravena cesta za pokladem. Děti měly po cestě připraveny různé úkoly, kde si osvojily znalosti z přírody. Cílová cesta vedla k Pohanským kamenům, kde si děti za statečnost došly pro poklad. Veliké poděkování mamince Lucce Mrklasové za krásnou přípravu, mamince Janě Drahošové, tatínkovi Petrovi Mládkovi, manželům Mrklasovým, Lence Chadimové za balíčky a višňovským hasišům za pomoc při zdolávání pokladu. Děti si tento sváteční den užily a vyzvednutý poklad jim moc chutnal.

 

Besídka pro maminky

Besídka pro maminky

Pásmem písniček, básniček, říkanek a tanečků potěšily děti nejen své maminky, ale také další hosty – babičky, dědečky a tatínky. Předvedly tak alespoň část toho, co umí, co se společně dokáží naučit a vůbec – jak jsou odvážní, protože vystoupit před tolika lidmi opravdu není jednoduché. A dárek pro radost a na památku? Samozřejmě – vlastnoručně vyrobené a ozdobené přáníčko, keramické srdíčko a srdíčkový strom.

Ekxurze farmy Grain

Ekxurze farmy Grain Za pěkného a slunného počasí jsme se s dětmi vydali na exkurzi farmy Grain. Děti měly možnost seznámit  se s životem na farmě, který je náročný, ale i zajímavý. Děti si prohlédly místní pastvinu s hospodářskými zvířaty a projely se v zemědělských strojích. Byla pro ně připravena zajímavá aktivita v podobě omalovánek, modelíny a také malé občerstvení. Moc děkujeme za milý a trpělivý přístup.

Položek: 121-126 z celkem: 136   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 725 554 521(ředitelna)
tel.: 601 543 476 (sborovna)
e-mail: skola@zsvisnova.cz
datová schránka: 7hgvtfp

Mateřská škola
tel.: 727 807 786

Školní družina
tel.: 725 554 523

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny
tel: 482 312 605

Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Děkuji panu Miroslavu Pavelkovi za věcný dar do naší MŠ. Děti si super velké šlapací autíčko moc užívají.
Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
paní Alice Erbanová
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Obec Černousy
Moc Vám děkujeme. Děti byly z dárků nadšeny.
Od 1.9.2021 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

NOVINKY

Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta na 27.6.-30.6.2022. Podrobné informace dostanete
v lednu 2022. Děkuji za pochopení. Adéla Paříková
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy