Jméno:
Heslo:
Položek: 1-4 z celkem: 96   začátekzačátekna poslední stranu  

I-alba MŠ

Duben 2019

Duben 2019

Návštěva ve škole

Začátkem dubna jsme se s dětmi ze třídy Sluníček byli podívat na své kamarády ve škole. Prvnáčci nám předvedly, co se ve škole naučily a že jim to šlo! Děti ze školky pozorně seděly a poslouchaly, jak to v hodině probíhá, protože co nevidět půjdou do školy.

Velikonoce ve Střevlíku 
Hody, hody, doprovody byl název výukového programu, který jsme dětmi navštívili v dubnu. Cílem tohoto programu bylo dětem připomenout původ a tradice Velikonoc a možnost si vyzkoušet tvorbu z přírodního materiálu. Děti si povídaly o Velikonocích, zapomenutých tradicích, podívaly se pod skořápku vajíčka a také se naučily plést pomlázku. Dětem se program líbil a těšíme se na další návštěvu, která proběhne v květnu.

Přespolní běh 
Za krásného počasí se děti ze třídy Sluníček zúčastnily přespolního běhu, který se běžel cestou v cihelně. Děti a nadšením běžely trasu, která přibližně měřila 500 metrů. Vyhrály všechny děti a v cíli dostaly sladkou odměnu.

Čarodějnice 
Poslední dubnový den se to ve školce hemžilo samými čaroději a čarodějnicemi. Ve třídách panoval čirý ruch a všude se ozývalo čarodějnické veselí. Ve třídách se plnili různé soutěže jako například, házení žáby do rybníka, tanec s koštětem, foukání do pavouků, chytání a lovení hadů, skládání pavučin ze špejlí. Na zahradě nás čekala veliká pavučina, kterou se čarodějnice a čarodějové snažili překonat, dále hod koštětem na cíl, hledání pokladu a jiných zábavných úkolů. Nastal také čas na kouzlení a vaření lektvarů, příprava bylinkového čaje a jeho ochutnávka. Děti si také pochutnaly na buřtících, které jim přichystaly paní kuchařky, moc jim děkujeme! Všichni čarodějnice i čarodějové si tento den užili a snad se k nám opět příští rok vrátí.
                                                                                                                                                   


Položek: 1-4 z celkem: 96   začátekzačátekna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Holubová advokáti s.r.o., IČO: 24686727, Za Poříčskou bránou 365/21, 18600 Praha 8
Fyzická osoba vykonávající činnost pověřence: Štěpán Holub
Tel.: +420 212 242 095
Email: poverenec@holubova.cz
ID datové schránky: eaqq73c

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9. je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme papír, PET lahve a Tetra Pack krabice. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit.

NOVINKY

Výzva

Zapojte se s námi
do pomoci Ondráškovi
a sbírejte víčka od PET lahví!

Od září letošního roku mohou opět děti nosit do školy víčka od PET lahví s přesným cílem. Víčka jsou určená pro tříletého Ondráška Čejku, který se narodil s tělesným handicapem. Na zlepšení svého pohybu potřebuje Ondrášek speciální cvičení po celý rok, ne všechny terapie však proplácí zdravotní pojišťovna. A právě sběr víček a jejich následný prodej pomůže zajistit rodičům Ondráška finanční prostředky na potřebné cvičení a pomůcky.

Pomoci může každý.
Víčka od PET lahví můžete přinést do školy každý pracovní den od 8 do 15 hodin a odevzdat je v kanceláři školy.
obrázek
V 1. pololetí školního roku 2018/2019 probíhá ve škole pro žáky 2. a 5 ročníku plavecký kurz, který je finančně podpořen z dotačního fondu MŠMT (doprava).
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy