Položek: 9-12 z celkem: 14   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Škola pro udržitelný život

Pozvánka na pracovní odpoledne

Projektový den 22. 3. 2016

V předvelikonočním týdnu ve škole proběhl další z projektových dnů na téma „Naše obec“ v rámci projektu Škola pro udržitelný život. Žáci připravovali pozvánky na pracovní odpoledne, které se uskuteční 15. 4. 2016, a krátký článek do novin o probíhajících aktivitách k projektu. Dozvěděli se zajímavosti z historie naší školy a nakonec vyrobili jarní dekorace, které ozdobí venkovní školní pergolu.

Vítězné návrhy z výtvarné soutěže "Jak by měla vypadat naše školní zahrada"

stranka-skola-pro-udrzitelny-zivot-82

V záložce školní družiny jsou nově v sekci dokumenty vkládány i náměty na tvoření s dětmi v době uzavření školy/ŠD. Pokud budete mít čas a náladu, tak je určitě můžete vyzkoušet.
Základní škola se otevírá od 25.5.
Mateřská škola se otevře 18.5.
ŠD je stále uzavřena.
Plánovaná škola v přírodě je zatím přesunuta na konec září 2020. Dětem z páté třídy bude záloha vrácena.