logotyp
Položek: 25-28 z celkem: 31   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

Školní družina

Jarní prázdniny s družinou - návštěva Hejnic

V úterý 21. 2. se uskutečnil pro 14 žáků 1. - 5. ročníku výlet do Hejnic. Nejprve jsme si prohlédli Baziliku Navštívení Panny Marie, jejíž prohlídka byla pro některé žáky velkým zážitkem. Následovala návštěva střediska ekologické výchovy STŘEVLIK, kde jsme absolvovali připravený program zaměřený na les a jeho obyvatele. První aktivita programu probíhala venku, kde si každé dítě odlilo vybranou stopu lesního zvířete ze sádry, kterou si po ztuhnutí mohlo odnést domů. Program pokračoval v učebně. Tady jsme si tu zahráli hru "Kdo je kdo", kdy jsme hádali zvířata podle obrázků, a následně vyjmenovávali zvířata, která žijí ve volné přírodě v naší republice. Program jsme zakončili skupinovou prací, ve které jsme přiřazovali obrázky zvířat ke zvukům, které vydávají.
Návštěvu Hejnic jsme zakončili v pizzerii. kde si každý mohl vybrat a objednat pizzu podle své chuti a vyzkoušet si, jaká pravidla platí v restauraci. Fotografie z celého dne jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková, Mgr. Šárka Vecková

Zimní radovánky ve školní družině

Zimní radovánky ve školní družiněV lednu jsme si konečně do sytosti užívali radovánek na sněhu. Koulovali jsme se a stavěli sněhuláky, na hřišti si hráli na "mumie". Nejvíce jsme se nasmáli při sáňkování a bobování na zahradě u Žáků. Proto bychom chtěli poděkovat manželům Žákovým za to, že nám umožnili využít kopeček na jejich pozemku.
Největší odměna byl komentář Kubíka Horáčka z 1. třídy: "Jsem moc rád, že jsem tu byl a užil si to". Fotografie z celého týdne jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková

Vánoční besídka v družině

Vánoční besídka v družiněVe čtvrtek 22. 12. proběhla vánoční besídka i ve školní družině. Během nadílky jsme si zazpívali vánoční koledy a každé oddělení si připravilo krátké představení v podobě vánoční básničky. Nakonec jsme si rozdali dárky, které jsme našli pod stromečkem. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková

Jarní prázdniny 2016

Jarní prázdniny 2016Na jarní prázdniny byl žákům školní družiny naší školy nabídnutý program na vyplnění volného času. V pondělí 8.2. jsme si jeli zaplavat a užít vodních radovánek do plaveckého bazénu v Liberci. 9 dětí si užilo tobogány, vodní skluzavku, prošli se léčebným Kneippovým chodníkem, zaskákali si a zaplavali v bazénu, každý podle svých schopností a dovedností.
V úterý jsme navštívili nově zrekonstruované lázně, kde sídlí Oblastní galerie v Liberci. Paní lektorka nás provedla výstavou "Vystup z baroka" a 14 žáků si zpracovalo pracovní list (mmj. barokní obraz), který byl součástí programu.
Ve středu jsme měli na plánu další sportovní vyžití. V Liberci na vlakovém nádraží, kde sídlí Trampolíny Patrman, si 7 žáků užilo 1,5 hodiny skákání na trampolínách.
Celé tři dny jsme si všichni užívali s radostí a nadšení.                  
Mgr. Šárka Vecková, Irena Fejtková

Položek: 25-28 z celkem: 31   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

V sekci školní družina-dokumenty máte další materiály pro děti, které jsou nepovinné. Slouží ke zpestření.
Od 14.10.2020 je nařízením vlády opět uzavřena ZŠ a ŠD.
Od 10.9. opět povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (např. chodby).
Netýká se dětí a pedagogů v MŠ!
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy