logotyp
Položek: 9-12 z celkem: 31   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

Školní družina

Beseda s paní spisovatelkou Sandrou Dražilovou Zlámalovou

Beseda s paní spisovatelkou Sandrou Dražilovou ZlámalovouV pátek 25. 5. 2018 se děti navštěvující školní družinu zúčastnily v místní knihovně besedy s paní spisovatelkou Sandrou Dražilovou Zlámalovou. Ta společně se svou tetou Lenkou Jakešovou, autorkou písniček ke knize, pro děti připravila program, v rámci kterého představila knihu Kulíškovy neposedné příhody. Paní spisovatelka přečetla dětem několik ukázek ze své knížky, které paní Jakešová proložila písničkami. Děti si s ní společně zazpívaly a naučily se na jednu z nich zatančit.
Paní spisovatelka měla s sebou skřítka, který se dětí v průběhu čtení ptal, o čem četla. Nakonec všechny děti dostaly omalovánku s motivy obrázků z knížky. Někteří si představenou knížku zakoupili a nechali si jí paní spisovatelkou podepsat. Program se nám všem moc líbil. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková

"Šel zahradník do zahrady"

V pondělí 21. 5. k nám do školní družiny opět zavítalo divadlo Koloběžka. Tentokrát jsme shlédli pohádku "Šel zahradník do zahrady", během které jsme pomáhali zahradníku Koprkvítkovi zaset semínka a zasázet sazenice. Poté jsme hlídali záhony a úrodu před zlomyslným krtkem. Příběh se nám velice líbil a pobavil nás. Fotografie z představení jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková

Výlet na Libereckou výšinu

Výlet na Libereckou výšinuV pondělí 7. 5. jsme se za krásného slunného počasí vydali na výlet na Libereckou výšinu. Po příjezdu do Liberce jsme jeli tramvají do Lidových sadů, odkud jsme absolvovali výstup do kopce k rozhledně. Tady nás uvítal pan majitel, který se nám věnoval po celou dobu pobytu. Nejprve nás zavedl do věže rozhledny. Nahoru jsme vyšlapali 107 schodů a z výšky 25m jsme si prohlédli město. Po sestoupení z věže jsme se odměnili zakoupením suvenýrů a osvěžili jsme se zmrzlinou. Nakonec jsme se seznámili s králíčkem pana majitele, kterého jsme si mohli pochovat a pohladit.
Po cestě zpátky jsme si v lese stavěli domečky z přírodnin. Každý domeček dostal své jméno, takže se za nedlouho v lese objevil "Zámek pro lesní skřítky", ""Lesní Lhota", "Listonošský domeček" nebo "Lesní dům pro lesní zvířátka". Celý výlet jsme si moc užili a už se těšíme na další.
Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková, Bc. Jaroslava Sedlaříková

Výlet na Kyselku

Výlet na Kyselku

V pondělí 30. 4. 2018 jsme se s dětmi, které navštěvují školní družinu, vydali na výlet na Kyselku do Nového Města pod Smrkem. Za krásného počasí jsme cestou hráli hru, při které jsme poznávali stromy a květiny. Na Kyselce jsme ochutnali místní vodu a někteří z nás si jí odvezli s sebou domů. Při zpáteční cestě jsme se na novoměstském náměstí osvěžili zmrzlinou nebo nanukem.
Ve Frýdlantě jsme si čas čekání na vlak do Višňové zkrátili návštěvou houpaček a prolézaček v parku. Domů jsme se rozcházeli s úsměvem, protože jsme si výlet moc užili.
Irena Fejtková, Bc. Jaroslava Sedlaříková


Položek: 9-12 z celkem: 31   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

30.11. se vrací všichni žáci prvního stupně do školy.
Pozor- omezen provoz ŠD
18.11. se vrací žáci 1. a 2.třídy do školy. Otevřena bude i ŠD.
Od 10.9. opět povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (např. chodby).
Netýká se dětí a pedagogů v MŠ!
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy