logotyp
Položek: 7-12 z celkem: 32   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

Školní družina

Výlet na zámek Frýdlant - podzimní prázdniny

31.10. 2018
Výlet na zámek Frýdlant - podzimní prázdninyI přes nepříznivé počasí jsme se vydali na výlet za poznáním po blízkém okolí. Vlak jsme vyměnili za autobus. Náš cíl byl zámek a hrad Frýdlant, kde nás čekala milá paní průvodkyně Drahuška. Vyprávěla nám pohádku "O Meluzíně", o tom co se dříve jedlo, jak lidé žili, jak si děti hrály a co se učily. Prohlídku jsme zakončili v hradní místnosti, kde si děti vyzkoušely, jaké je to být králem a královnou. Zámecký park v neděli ozdobila lípa na počest 100. výročí založení Československa. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny a poté se autobusem vrátili úspěšně zpět do Višňové. Irena Fejtková a Jaroslava Sedlaříková

Beseda s paní spisovatelkou Sandrou Dražilovou Zlámalovou

Beseda s paní spisovatelkou Sandrou Dražilovou ZlámalovouV pátek 25. 5. 2018 se děti navštěvující školní družinu zúčastnily v místní knihovně besedy s paní spisovatelkou Sandrou Dražilovou Zlámalovou. Ta společně se svou tetou Lenkou Jakešovou, autorkou písniček ke knize, pro děti připravila program, v rámci kterého představila knihu Kulíškovy neposedné příhody. Paní spisovatelka přečetla dětem několik ukázek ze své knížky, které paní Jakešová proložila písničkami. Děti si s ní společně zazpívaly a naučily se na jednu z nich zatančit.
Paní spisovatelka měla s sebou skřítka, který se dětí v průběhu čtení ptal, o čem četla. Nakonec všechny děti dostaly omalovánku s motivy obrázků z knížky. Někteří si představenou knížku zakoupili a nechali si jí paní spisovatelkou podepsat. Program se nám všem moc líbil. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková

"Šel zahradník do zahrady"

V pondělí 21. 5. k nám do školní družiny opět zavítalo divadlo Koloběžka. Tentokrát jsme shlédli pohádku "Šel zahradník do zahrady", během které jsme pomáhali zahradníku Koprkvítkovi zaset semínka a zasázet sazenice. Poté jsme hlídali záhony a úrodu před zlomyslným krtkem. Příběh se nám velice líbil a pobavil nás. Fotografie z představení jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková

Výlet na Libereckou výšinu

Výlet na Libereckou výšinuV pondělí 7. 5. jsme se za krásného slunného počasí vydali na výlet na Libereckou výšinu. Po příjezdu do Liberce jsme jeli tramvají do Lidových sadů, odkud jsme absolvovali výstup do kopce k rozhledně. Tady nás uvítal pan majitel, který se nám věnoval po celou dobu pobytu. Nejprve nás zavedl do věže rozhledny. Nahoru jsme vyšlapali 107 schodů a z výšky 25m jsme si prohlédli město. Po sestoupení z věže jsme se odměnili zakoupením suvenýrů a osvěžili jsme se zmrzlinou. Nakonec jsme se seznámili s králíčkem pana majitele, kterého jsme si mohli pochovat a pohladit.
Po cestě zpátky jsme si v lese stavěli domečky z přírodnin. Každý domeček dostal své jméno, takže se za nedlouho v lese objevil "Zámek pro lesní skřítky", ""Lesní Lhota", "Listonošský domeček" nebo "Lesní dům pro lesní zvířátka". Celý výlet jsme si moc užili a už se těšíme na další.
Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Irena Fejtková, Bc. Jaroslava Sedlaříková

Položek: 7-12 z celkem: 32   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 725 554 521(ředitelna)
tel.: 601 543 476 (sborovna)
e-mail: skola@zsvisnova.cz
datová schránka: 7hgvtfp

Mateřská škola
tel.: 727 807 786

Školní družina
tel.: 725 554 523

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny
tel: 482 312 605

Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Děkuji panu Miroslavu Pavelkovi za věcný dar do naší MŠ. Děti si super velké šlapací autíčko moc užívají.
Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
paní Alice Erbanová
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Obec Černousy
Moc Vám děkujeme. Děti byly z dárků nadšeny.
Od 1.9.2021 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

NOVINKY

Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta na 27.6.-30.6.2022. Podrobné informace dostanete
v lednu 2022. Děkuji za pochopení. Adéla Paříková
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy