Položek: 1-4 z celkem: 116   začátekzačátekna poslední stranu

Poděkování

Na úplný závěr bych chtěla poděkovat ještě jednou všem sponzorům, kteří nám ve školním roce 2018/2019 přispěli na vánoční dárky pro děti. Našimi největšími sponzory jsou Grain a.s.,  Juta a.s., Hasiči Višňová a TJ Jiskra Višňová. Všechny Vaše peněžní dary jsme plně využili. Nakoupili jsme za ně vzdělávací hry do tříd ZŠ i MŠ.

Také bych chtěla poděkovat všem pedagogickým i nepedagogickým zaměstnancům za jejich práci v tomto školním roce a trpělivost se mnou. Dětem za chuť pracovat a něco se naučit.

2.září zase ahoj v 8.00 před školou,

Mgr. Adéla Paříková

Závěr školního roku

Na závěr školního roku jsme se sešli v 8.00 před školou, abychom vyhodnotili sběr tříděného odpadu, rozdali medaile za atletickou olympiádu, předali knihy žákům za výborný prospěch a vyhlásili 3.místo ve výtvarné soutěži, které získala Zuzanka Erbanová od hasičů Libereckého kraje. Pak se děti rozešly do tříd, aby jim učitelé mohli slavnostně předat vysvědčení.

Výsledky sběru tříděného odpadu:

Tetra Pack: 1.místo- Hana Galasová

2.místo- Aneta Hrdinová

3.místo- Samuel Šíma

PET lahve:  1.místo- Aneta Hrdinová

2.místo- Samuel Šíma

3.místo- Lukáš Mrklas

Papír:          1.místo- Tereza Mládková

2.místo- Karolína Linková

3.místo- Lukáš Mrklas

Atletická olympiáda

Ještě před odjezdem na školu v přírodě jsme v pátek 21.června stihli uspořádat atletickou olympiádu na hřišti ve Višňové. Děti změřily síly v těchto disciplínách: skok z místa, hod raketkou, běh na 50 m a běh na 300 m. Výsledky byly následující:

1.třída
:                 1.místo- Mikuláš Fátor

2.místo- Zuzana Erbanová

3.místo- Karolína Linková

2.-3.třída (dívky): 1.místo- Jana Bečvářová, Natálie Šlapáková

2.místo- Tereza Mládková

3.místo- Nina Šimůnková

2.-3.třída(chlapci): 1. místo- Matyáš Šturm

2.místo- Jakub Michoň

3.místo- Jakub Gorol´

4.-5.třída(dívky) : 1.místo- Klára Paříková

2.místo- Johana Pešková

3.místo- Natálie Roubalová

4.-5.třída (chlapci) : 1.místo- Prokop Novák

2.místo- Filip Melka

3.místo- Tadeáš Chládek

Všem gratulujeme. Děti byly na závěr školního roku odměněni diplomem a medailí.

Škola v přírodě

Před vysvědčením jsme se vydali na čtyři dny do školy v přírodě. Letos jsme zavítali do Českého ráje. Byli jsme ubytováni v hotelu Prostřední mlýn. V pondělí po příjezdu nás čekalo ubytování a první oběd. Po siestě jsme se vydali na vrch Zebín. Výstup byl v horkém počasí těžký. Dle slov dětí: „Ten výhled za to stál, paní učitelko“. Za odměnu čekalo děti koupání v hotelovém bazénu. Druhý den jsme se rozhodli navštívit město Jičín- zde jsme se stihli podívat do Rumcajsovy ševcovny, vystoupali jsme na Valdickou bránu a hledali poklad v muzeu. Jako odměnu měly děti možnost si koupit něco dobrého. Většinou to byla zmrzlina či ledová tříšť. Po návratu nás opět vítal bazén. Večer jsme měli hry na hřišti. Poslední den jsme už výlet vynechali. Bohužel to při vysokých teplotách již nebylo vůbec možné. Zvolili jsme variantu bazén a výrobu triček na památku školy v přírodě. Večer byla slíbená diskotéka, kterou si všichni užili. Myslím, že se škola v přírodě vydařila. Počasí nám přálo až dost. Už se těšíme na další. Vaši učitelé.

Položek: 1-4 z celkem: 116   začátekzačátekna poslední stranu

Od 1.9. je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme papír, PET lahve a Tetra Pack krabice. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit.

Výzva

Zapojte se s námi
do pomoci Ondráškovi
a sbírejte víčka od PET lahví!

Od září letošního roku mohou opět děti nosit do školy víčka od PET lahví s přesným cílem. Víčka jsou určená pro tříletého Ondráška Čejku, který se narodil s tělesným handicapem. Na zlepšení svého pohybu potřebuje Ondrášek speciální cvičení po celý rok, ne všechny terapie však proplácí zdravotní pojišťovna. A právě sběr víček a jejich následný prodej pomůže zajistit rodičům Ondráška finanční prostředky na potřebné cvičení a pomůcky.

Pomoci může každý.
Víčka od PET lahví můžete přinést do školy každý pracovní den od 8 do 15 hodin a odevzdat je v kanceláři školy.
obrázek
V 1. pololetí školního roku 2018/2019 probíhá ve škole pro žáky 2. a 5 ročníku plavecký kurz, který je finančně podpořen z dotačního fondu MŠMT (doprava).