Jméno:
Heslo:
Položek: 5-8 z celkem: 100   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Velikonoční dílny

Velikonoční dílny

Jako každý rok se uskutečnily na naší škole Velikonoční tvůrčí dílny. Opět se konaly týden před Velkým pátkem (letos tedy 12.4.). Nejen děti si mohly uplést velikonoční pomlázku či věnec, vyrobit papírového zajíčka a přáníčko, ozdobit polystyrenové vajíčko a udělat velikonoční zápich ve tvaru kuřátka nebo slepičky. Po práci se mohly občerstvit velikonočními dobrůtkami, které školní děti v družině a na kroužku vaření samy připravily. Součástí dílniček byl i prodej výrobků našich žáčků. Chtěla bych poděkovat všem, kteří přidali ruku k dílu a pomohli velikonoční dílny zorganizovat.

                                                                                                            Moc děkuji 

Přespolní běh Višňová

Přespolní běh Višňová

Ve čtvrtek 25.4. se konal u nás již tradiční přespolní běh Race Open (14.ročník). Tentokrát nám počasí opravdu přálo. Bylo krásně slunečno a děti i učitelé si závody užívali. Přijeli si k nám zasoutěžit žáci z Habartic, Dětřichova, Raspenavy, Nového Města pod Smrkem, Gymnázia Frýdlant a jeden soutěžící ze SŠHL Frýdlant. Účast byla letos opravdu hojná- běžců bylo přes 160. Naše škola zaznamenala i nemalé úspěchy. Ve svých kategoriích byl/a Jana Bečvářová první, Daniela Konkusová třetí, Natálka Šlapáková první, Johanka Pešková třetí, Tadeáš Chládek první a Novák Prokop druhý. Ještě jednou všem gratuluji a děkuji všem soutěžícím a školám za účast. Budeme se těšit opět příští rok.


Srdečně Vás zveme na zápis do MŠ, který se bude konat 7.5. v prostorách naší mateřské školy od 9.00 -15.00 hod. Bližší informace naleznete v sekci MŚ-dokumenty. Zde najdete vše potřebné. Formuláře můžete také vyzvednout přímo v MŠ či ZŠ. 

          Už se na Vás těšíme!

Poklad kapitána Baltazara

Poklad kapitána Baltazara

Děti shlédly 11.4.  představení, které bylo o námořnících, pirátek a ztraceném pokladu. Provázel nás papoušek a také věčně hladový žralok. Představení se konalo v tělocvičně základní školy. Děti se naučily, že více než zbraně jim poslouží poctivost, přátelství a čisté svědomí. Hravou formou se seznámily také s několika pověrami o moři a námořnících a nemohly chybět písničky, které se jim velice líbily.


Položek: 5-8 z celkem: 100   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Holubová advokáti s.r.o., IČO: 24686727, Za Poříčskou bránou 365/21, 18600 Praha 8
Fyzická osoba vykonávající činnost pověřence: Štěpán Holub
Tel.: +420 212 242 095
Email: poverenec@holubova.cz
ID datové schránky: eaqq73c

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9. je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme papír, PET lahve a Tetra Pack krabice. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit.

NOVINKY

Výzva

Zapojte se s námi
do pomoci Ondráškovi
a sbírejte víčka od PET lahví!

Od září letošního roku mohou opět děti nosit do školy víčka od PET lahví s přesným cílem. Víčka jsou určená pro tříletého Ondráška Čejku, který se narodil s tělesným handicapem. Na zlepšení svého pohybu potřebuje Ondrášek speciální cvičení po celý rok, ne všechny terapie však proplácí zdravotní pojišťovna. A právě sběr víček a jejich následný prodej pomůže zajistit rodičům Ondráška finanční prostředky na potřebné cvičení a pomůcky.

Pomoci může každý.
Víčka od PET lahví můžete přinést do školy každý pracovní den od 8 do 15 hodin a odevzdat je v kanceláři školy.
obrázek
V 1. pololetí školního roku 2018/2019 probíhá ve škole pro žáky 2. a 5 ročníku plavecký kurz, který je finančně podpořen z dotačního fondu MŠMT (doprava).
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy