Jméno:
Heslo:
Položek: 9-12 z celkem: 122   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Recitační soutěž

Uprostřed měsíce března jsme se také zúčastnili přehlídky malých recitátorů v DDM Větrník v Liberci. Jeli vybraní žáčci, kteří postoupili ze školního kola. Vystoupení se jim moc povedlo a zaslouží si velikou pochvalu. Byla to pro ně obrovská zkušenost. Museli překonat velkou trému a zvládli to na výbornou. Dostali diplomy za účast a sladkou odměnu.

Atletický trojboj

Atletický trojboj je soutěž sportovní všestrannosti - běh na 50m, skok daleký a hod míčkem. Soupeří v ní kluci a holky od 1. do 5. třídy ZŠ. Naše děti z 2., 3. a 4. třídy se jí letos taktéž zúčastnily. V chladném počasí absolvovaly na libereckém Městském stadionu okresní kolo. Dokonce se jim podařilo kvalifikovat do červnového krajského finále v Turnově. A to Janě Bečvářové a Tereze Mládkové, žákyním 2. třídy! Do první desítky se podařilo svými výkony probojovat i druhákovi Štěpánu Kutílkovi a čtvrťákovi Filipu Melkovi. Věřím, že se dívkám podaří kvalitně potrénovat a své výkony v Turnově ještě vylepšit. 

                                                                                Mgr. Dobroslav Buřita

Naivní divadlo Liberec

Ve dnech 16. a 17.října žáci 1.-5.třídy postupně navštívili Naivní divadlo v Liberci. Shlédli představení s názvem Komáři se ženili. Dětem se představení moc líbilo, bylo smutné i veselé zároveň. Na další návštěvu se moc těší.

Přebor škol v šachu

Přebor škol v šachu

Ve čtvrtek 29. 11. se zúčastnili Daniel Seifert a Barbora Židů okresního kola Přeboru škol v šachu v Liberci. Po dvouměsíčním seznamování se s taji královské hry to byl jejich první opravdový turnaj. Oba zaslouží pochvalu za svědomitý přístup a jistě se i s ostatními spolužáky ze školního šachového kroužku zahrají při dalších akcích. V kategorii žáků 1. stupně ZŠ soutěžilo 7 družstev. Výběr Frýdlantska (Višňová, Dětřichov a Raspenava) získal 8 bodů a 5. místo. Vítězové ze ZŠ Kaplického Liberec získali 20 bodů stejně jako druzí kluci z Frýdlantu.                                                                        

                                                                        Dobroslav Buřita


Položek: 9-12 z celkem: 122   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy