logotyp
Položek: 117-120 z celkem: 146   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Zápis k základnímu vzdělávání 26. 4. 2017

Fotografie ze zápisu dětí do 1. ročníku jsou k dispozici ve fotogalerii.

Ochrana člověka za mimořádných situací 12. 4. 2017

Ochrana člověka za mimořádných situací 12. 4. 2017Ve sředu 12. dubna proběhl ve škole projektový den s tématem "Ochrana člověka za mimořádných situací", který pro nás připravila Policie ČR, BESIP a hasiči z Višňové.
Hasiči nám předvedli ukázku první pomoci, přičemž některé pomůcky mohli žáci vyzkoušet sami na sobě. Druhou aktivitou, kterou si připravil BESIP, byly zádržné systémy v autě. Žáci se seznámili s funkcí a významem dětské autosedačky a shlédli filmy o tom, jaké následky může mít, když budou jezdit v autě nepřipoutaní.
Policisté si pak pro žáky připravili velice zajímavý program, který se týkal nácviku jednání v situaci, kdy by došlo k přepadení školy teroristou. Žáky každé třídě teoreticky seznámili s pravidly chování a nacvičili s nimi, co dělat v takové krizové situaci ve školním prostředí. Celý den vyvrcholil velkým praktickým cvičením pro žáky a učitele školy, kdy byla simulována situace přepadení školy. Cvičení se vydařilo a všichni si z něho odnesli silný zážitek.
Závěrem bychom chtěli poděkovat všem policistům, pracovnicím BESIPu i hasičům za připravený program a budeme se těšit na další takový den.
Mgr. Helena Roubalová

Velikonoční tvůrčí dílna

Velikonoční tvůrčí dílnaV pátek 7. 4. proběhl 11. ročník velikonoční tvůrčí dílny. Během dílny si děti i dospělí účastníci mohli vyrobit zajíčka plecháčka, chemlonové kuřátko, ozdobit vajíčko, medový perníček nebo proutěný věneček či uplést tradiční pomlázku. Vedle toho probíhala velikonoční tržnice, kde bylo možné si zakoupit výrobky, které vyrobili žáci 2. - 5. ročníku během pracovního vyučování.
Mgr. Helena Roubalová

Medová snídaně

Medová snídaněV pátek 7. 4. proběhl pro všechny děti mateřské školky a základní školy "Medová snídaně". Cílem projektu, který organizuje a finančně zajišťuje Ministerstvo zemědělství, je podporovat zdravý životní styl, do něhož snídaně jednoznačně patří. Během programu, který vedla paní Iveta Svobodová, se děti zábavnou formou seznámily se základními fakty ze života včel a o jejich chovu. Poté následovala vlastní snídaně, kdy každé dítě dostalo čerstvý chléb, máslo, med a jablko a všem moc chutnalo. Nakonec všichni dostali omalovánku, pastelky a magnetku s včelkou. 
Mgr. Helena Roubalová

Položek: 117-120 z celkem: 146   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

Základní škola se otevírá od 25.5.
Mateřská škola se otevře 18.5.
ŠD je stále uzavřena.
V záložce školní družiny jsou nově v sekci dokumenty vkládány i náměty na tvoření s dětmi v době uzavření školy/ŠD. Pokud budete mít čas a náladu, tak je určitě můžete vyzkoušet.
Plánovaná škola v přírodě je zatím přesunuta na konec září 2020. Dětem z páté třídy bude záloha vrácena.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy