Položek: 117-120 z celkem: 127   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

POZVÁNKA NA ŠKOLNÍ AKADEMII

Zveme všechny děti, jejich prarodiče a příznivce naší školy na ŠKOLNÍ AKADEMII,
která se uskuteční dne 21. 6. 2016 od 16 hodin před budovou základní školy.
Součástí akce bude rozloučení s předškoláky a žáky 5. ročníku.
Dojde také k  slavnostnímu otevření školní zahrady.

Pozvánka na druhé pracovní odpoledne

Pěší výlet na frýdlantskou rozhlednu

V sobotu 23. 4. 2016 jsme uskutečnili první z pěších výletů pro děti, jejich rodiče a přátele školy. V 9 hodin vyrazila skupinka třinácti lidiček směr Poustecká obora, abychom po třech hodinkách našeho putování vyšplhali na rozhlednu ve Frýdlantě. Tam jsme si dali malou svačinku. Pro děti pak odměnou byla zmrzlina v cukrárně na náměstí. Výlet se povedl a už se těšíme na další.

Den s Policií ČR a hasiči z Višňové

Den s Policií ČR a hasiči z VišňovéV pondělí 21. 3. byl na naší škole uspořádán Den s Policií ČR a hasiči z Višňové. Žáci si mohli prohlédnout vybavení hasičů, dovědět se, co dělat, když začne hořet, a také vyzkoušet základy zdravovědy. Policisté názorně předvedli svou práci při pořádkové službě, děti si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak pracuje policejní radar na měření rychlosti nebo jak se sbírají otisky prstů. Část programu byla věnovaná bezpečnosti chodců a cyklistů. Na závěr předvedli policisté zásah proti prchajícímu vozidlu a zabezpečení nebezpečného řidiče.