Jméno:
Heslo:
Položek: 13-16 z celkem: 122   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Mikulášské plavání

Mikulášské plavání7.12. jsem se s vybranými žáky účastnila Mikuláškého plavání, kterého jsme se poprvé zúčastnili v letošním školním roce v Novém Městě pod Smrkem. Jeli se mnou žáci 4. a 5.ročníku. Jejich úkolem bylo uplavat dohromady co nejvíce metrů za svoji školu. Plavecký styl nebyl předem určen- děti střídaly prsa, kraul a znak. Poslední dva styly se naučily na kurzu plavání. Plavaly jednu hodinu. Za jejich výkon jim moc děkuji. Výborně nás reprezentovaly.  Příští rok si určitě znovu rádi přijedeme zazávodit.

Vánoce v Aréně

V pátek 14. 12. 2018 se žáčci mateřské školy a žáci 1., 2. a 3. ročníku základní školy zúčastnili vánočního programu v Home Credit  Aréně. Pro malé účastníky bylo připraveno promítání pohádek, dále ukázky science show IQLANDIA, exhibiční utkání hokejových tříd Bílých Tygrů, vystoupení tanečního centra A-stylu, krasobruslařské vystoupení BK Variace Liberec a spousta další zábavy. V rámci programu proběhlo vyhlášení soutěže na téma „Sněhulák“, kterého se úspěšně zúčastnili naši nejmladší žáčci z mateřské školy. Na každého malého návštěvníka zde čekal malý dáreček. Celá akce se nadmíru vydařila a děti odcházely maximálně spokojené.

                                                                                                                     Mgr. Adriana Macková

Šachový turnaj základních škol

Šachový turnaj základních škol

Šachové setkání dětí škol Frýdlantska

V předvánočním týdnu uspořádala naše škola šachovou akci, jíž se zúčastnilo 21 dětí z Frýdlantu, Hejnic, Dětřichova a Višňové. Pro naše děti to byla výborná příležitost poznat nové kamarády a zahrát si s nimi nejednu partii královské hry. Pochvalu za snahu zaslouží všichni – páťáci Prokop, Daniel a Viktor, třeťáci Lukáš, Zdeněk, David, Petr a Nela i nejmladší prvňák Honzík.  

                                                                                                                               Mgr. Dobroslav Buřita

Závěr 1.pololetí

To nám ten čas rychle letí a už je tu pololetí. Ve čtvrtek 31.1. jsme rozdávali dětem pololetní Výpisy z vysvědčení. Originál dostanou žáčci až na konci školního roku. Celkově musím říct, že se děti snažily a jejich snaha byla odměněna známkou, kterou si zasloužily. Za všechny učitele jim děkuji a doufám, že i nadále budou pokračovat ve své pilné práci a neusnou nám na vavřínech.


Položek: 13-16 z celkem: 122   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy