Položek: 9-12 z celkem: 117   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

AZ Kvíz

Po několikáté se naše děti zúčastnily soutěže, která probíhala v knihovně a organizovala ji paní knihovnice Ševčíková. Tentokrát se jednalo o hru AZ Kvíz. Hra byla výborně připravena. Děti vyhrály opravdu hodnotné ceny. Tato hra byla pouze pro žáky 3.-5.třídy, kteří se dobrovolně přihlásili. Moc děkuji paní knihovnici za uspořádání této akce.

Zdravá 5

V pátek 31. 5. 2019 se žáci první třídy zúčastnili dvouhodinového vzdělávacího programu Zdravá pětka, který poskytuje zdarma Nadační fond Albert.

Cílem tohoto programu bylo předat dětem základní informace o zdravém životním stylu. Přiblížit žákům na základě her a soutěží správný způsob stravování.

Pro další prohlubování a procvičování žáčci obdrželi zdarma letáky a výukové materiály určené pro další výuku ke zdraví. Dětem se program velice líbil.

Mgr. Adriana Macková

Přehazovaná

Ve druhém pololetí se žáci 4. a 5.třídy zúčastnili 6.2. soutěže

v přehazované. Byla to naše první zkušenost. Dříve se na Frýdlantsku

tyto akce nepořádaly. Skončili jsme na krásném třetím místě.

Zápis do 1.třídy

Zápis do 1.třídyV pátek 26.4. od 13.00 do 15.00 hodin Vás srdečně zveme na
Zápis do 1.třídy.
Potřebné informace a dokumenty najedete v sekci Základní škola-Dokumenty- Zápis do 1.třídy.