Položek: 121-124 z celkem: 126   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Masopustní průvod

Masopustní průvodVe středu 24. 2. 2016 jsme pro všechny žáky a děti z MŠ uskutečnili masopustní průvod, který se vydal naší obcí. Cestou jsme potěšili oko kolemjdoucích, zastavili jsme se na obecním úřadě, ve školní jídelně či místním obchůdku. Všude děti dostaly malou sladkou odměnu za svou zdravici. Nakonec jsme pod dohledem hasičů spálili Morenu. Po návratu do školy jsme vyhlásili nejlepší masku z každé třídy. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníkuV pátek 29. 1. 2016 se v naší škole uskutečnil zápis do 1. ročníku. K zápisu se svými rodiči přišlo 18 dětí ze školského obvodu Višňová a Černousy.

Vánoční dílna

Vánoční dílnaV pátek 27. 11. se naše škola otevřela všem, kteří se chtěli příjemně naladit do nacházející adventní nálady. Proběhla tu již po devátě tradiční vánoční dílna, kde si všichni přítomní mohli vyrobit různé vánoční dekorace, od papírových andělů, vánočních hvězd a přání až po adventní věnce a svícny. Kromě toho byl připravený bohatý prodejní trh s výrobky našich žáků.

Rozvícení vánočního stromu ve Višňové

Rozvícení vánočního stromu ve VišňovéV sobotu 28. 11. se děti z mateřské školy a žáci základní školy zúčastnili rozsvícení vánočního stromu ve Višňové, kde vystoupili s krátkým programem vánočních koled a básní.