Položek: 9-12 z celkem: 126   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Ochrana člověka za mimořádných situací

V pátek 27. 9. 2019 proběhla ve škole OČMS. Na začátku si děti vyzkoušely evakuaci při požáru školy. Potom zůstaly ve škole a soustředily se na základy první pomoci.  Prvňáčci se snažili ošetřit malou odřeninu. Starší děti se naučily jak správně resuscitovat, jak rozpoznat zlomeninu a jak ji ošetřit. Dále si děti zopakovaly čísla tísňových linek, jak volat na tísňovou linku a nejlepší způsob pro jejich zapamatování. Na závěr OČMS se probírala dopravní výchova – dopravní značky, bezpečná jízda na kole, chůze po chodníku a po silnici.

Mgr. Zdenka Zimová

Přehazovaná

Ve druhém pololetí se žáci 4. a 5.třídy zúčastnili 6.2. soutěže

v přehazované. Byla to naše první zkušenost. Dříve se na Frýdlantsku

tyto akce nepořádaly. Skončili jsme na krásném třetím místě.

Zápis do 1.třídy

Zápis do 1.třídyV pátek 26.4. od 13.00 do 15.00 hodin Vás srdečně zveme na
Zápis do 1.třídy.
Potřebné informace a dokumenty najedete v sekci Základní škola-Dokumenty- Zápis do 1.třídy.

Recitační soutěž

Uprostřed měsíce března jsme se také zúčastnili přehlídky malých recitátorů v DDM Větrník v Liberci. Jeli vybraní žáčci, kteří postoupili ze školního kola. Vystoupení se jim moc povedlo a zaslouží si velikou pochvalu. Byla to pro ně obrovská zkušenost. Museli překonat velkou trému a zvládli to na výbornou. Dostali diplomy za účast a sladkou odměnu.