logotyp
Položek: 113-116 z celkem: 146   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Škola v přírodě Doksy 26. 6. - 29. 6. 2017

Škola v přírodě Doksy 26. 6. - 29. 6. 2017V pondělí 26. 6. jsme odjeli do školy v přírodě do Doks. Ubytovali jsme se v hotelu Bellevue a po obědě vyrazili na vyhlídkovou plavbu po Máchově jezeře. Poté jsme si udělali procházku po městě, kterou jsme završili na dětském hřišti v Tyršových sadech. 
Druhý den nás čekal celodenní výlet. Absolvovali jsme naučnou stezku se Čtyřlístkem, která nás provedla kolem celého Máchova jezera. Součástí výletu byla stopovaná, kterou jsme zakončili hledáním pokladu ve Starých Splavech. Všem dětem patří velká pochvala za statečnost, protože celá stezka měřila 16,5 km a všichni ji zdárně dokončili.
Středeční program byl rozdělený na dvě části. Dopoledne jsme se koupali v bazénu se slanou vodou v areálu hotelu a navštívili jsme Muzeum K. H. Máchy s expozicí o životě básníka a o historii rybníkářství na Českolipsku. Odpoledne nás čekala návštěva zámku v Doksech, kde se nachází Labyrint strašidelných pohádek, a muzea Čtyřlístku. Večer pak byla pro mladší děti připravena diskotéka s písničkami z pohádek, která byla spojená se soutěží o nejlepšího tanečníka a tanečnici. Starší žáci absolvovali program spojený s pověstmi Máchova kraje a olympiádu v netradičních sportovních disciplínách. Vítězi se stali mezi chlapci Viktor Šolta, Daniel Seifert a Václav Fejtek. Mezi dívkami dominovali Nikola Bečvářová, Sabina Hloužková a Sabina Soukupová.
Ve čtvrtek 29. 6. jsme se všichni v pořádku vrátili domů a už teď se těšíme na příští rok na další školu v přírodě.
Mgr. Helena Roubalová

Školní akademie

Školní akademieVe středu 21. 6. proběhla za krásného letního počasí v prostorách před budovou základní školy školní akademie. V první části programu vystoupili předškoláci z MŠ, kteří nás potěšili tanečky a básničkami. Druhou část pak obstarali žáci ZŠ, kteří si samostatně připravili několik tanečních vystoupení proložených recitací a jarními písničkami. Mezi první a druhou částí programu bylo zařazeno vyhodnocení celoroční soutěže s Barvožroutem firmy Scolarest, v níž byla vylosována a obdarována Anička Špínová zbrusu novým kolem. 
Součástí programu bylo slavnostní vyřazení dětí z MŠ, které po prázdninách přivítáme do školy, a rozloučení s pátáky, kteří odchází do škol ve Frýdlantě.
Akce se také zúčastnily zástupkyně MASIFu, které mezi dětmi a rodiči provedly krátký průzkum priorit dětí, žáků a rodičů ve vztahu k naší škole.
Všem účinkujícícm děkujeme za krásná vystoupení, panu starostovi za pomoc s ozvučením akce a maminkám za upečení dobrot pro naše děti. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Mgr. Helena Roubalová

Hasík podruhé

Hasík podruhéVe čtvrtek 15. 6. proběhla v druhém ročníku druhá část programu "Hasík" zaměřeného na oblast požární ochrany. Během programu se žáci dověděli nejenom to, jak může vzniknout požár u nich doma, ale také jak se v takové situaci zachovat, což si mohli vyzkoušet na konkrétních modelových situacích. Za pěkný program děkujeme p. Martinu a Milanu Götzovým.
Mgr. Zdenka Zimová

Dětský den

Ve středu 31.5. proběhla ve škole oslava dětského dne. Pro děti byly připraveny netradiční zábavné sportovní disciplíny na hříšti. Za každý splněný úkol sbíraly veselá razítka do herní karty, za kterou nakonec získaly balíček plný sladkostí. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Mgr. Helena Roubalová

Položek: 113-116 z celkem: 146   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

Základní škola se otevírá od 25.5.
Mateřská škola se otevře 18.5.
ŠD je stále uzavřena.
V záložce školní družiny jsou nově v sekci dokumenty vkládány i náměty na tvoření s dětmi v době uzavření školy/ŠD. Pokud budete mít čas a náladu, tak je určitě můžete vyzkoušet.
Plánovaná škola v přírodě je zatím přesunuta na konec září 2020. Dětem z páté třídy bude záloha vrácena.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy