Jméno:
Heslo:
Položek: 9-12 z celkem: 138   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

ZŠ a MŠ Višňová

Vánoční dílny

Vánoční dílny

Poslední pátek v listopadu jsme již jako tradičně pořádali Vánoční tvůrčí dílny ve škole. Děti a ostatní návštěvníci si mohli vyrobit adventní věnec, svícen, vánoční přáníčko, andílka, zápich do květináče či sněhuláka ze šišek. Pokud nebyla chuť na vyrábění, bylo i mnoho vánočních dekorací k zakoupení. Děti byly moc šikovné a odnesly si domů spoustu svých vlastních výrobků.

V přízemí bylo přichystané malé občerstvení, které nám provonělo celou školu. Dobrůtky k čaji přichystala paní Kociánová, paní vychovatelka Fejtková s dětmi v družině a pomocnice, které se scházejí v obecní knihovně. Moc jim děkujeme. Vše bylo vynikající.

Velký dík patří také učitelkám, vychovatelkám a slečně Monice Hájkové, kteří nám pravidelně pomáhají s novými nápady a věnují se dětem a rodičům - co jim síly stačí.

                             Těšíme se na Vás příští rok!            

                                          Krásné Vánoce přeje kolektiv ZŠ a MŠ Višňová.

 

Velikonoční dílna

Vážení rodiče, prarodiče, děti...,
omlouváme se, musíme zrušit tradiční Velikonoční dílnu, která se měla uskutečnit v pátek 3.4.2020 v budově školy. 
Děkuji za pochopení, Adéla Paříková

Střevlik- Hejnice

Střevlik- Hejnice

Jedno příjemné říjnové čtvrteční dopoledne strávili čtvrťáci v areálu lesnického učiliště v Hejnicích s programem Lovci mamutů. Po úvodním seznámení se s lektorem jsme získali na přibližně 50m dlouhé pěšině v parku představu o vývoji života na Zemi, o dinosaurech, mamutech, pralidech… Zajímavými aktivitami bylo rozdělávání ohně bez pomocí zápalek či střelba z různých typů luků. Zjistili jsme, že dříve trávili lidé veškerý čas v přírodě a znali ji mnohem lépe než my dnes.

                                                     Mgr. Dobroslav Buřita

Střevlik-Hejnice

V pátek 1. 12. 2019 se žáci třetí třídy ZŠ Višňová vydali do Střevlíku v Hejnicích. Na děti čekal zajímavý program s názvem Od jablka k moštu.

Přivítala nás příjemná lektorka, která si zpočátku s dětmi povídala o jablkách. Například jak se pěstují, kdy se sklízí a co jiného než jídlo si můžeme představit pod slovem „jablko“. Velmi oblíbenou částí programu byla ochutnávka různých druhů jablek a jejich hodnocení. Aktivita byla tak lákavá, že se jí zúčastnily i děti, které prohlašovaly, že jablka nejí. J

Následný přesun ven nám nevadil, i když panovala zima a foukal studený vítr. Žáci se zahřáli sbíráním jablíček a poté přišlo to, na co jsme se nejvíce těšili – výroba moštu a lahodná ochutnávka. Společně jsme si přiťukli plastovými kelímky a vychutnali si vlastnoručně vyrobený mošt.

Myslím, že na tento program budeme dlouho vzpomínat. Děkujeme za krásné společné zážitky a těšíme se na další návštěvu.

                                                             Mgr. Iveta Vojířová


Položek: 9-12 z celkem: 138   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

V záložce školní družiny jsou nově v sekci dokumenty vkládány i náměty na tvoření s dětmi v době uzavření školy/ŠD. Pokud budete mít čas a náladu, tak je určitě můžete vyzkoušet.
ZŠ, MŠ a ŠD uzavřena do odvolání.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy