Položek: 149-152 z celkem: 168   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Mikuláš ve škole

Mikuláš ve školeV pondělí 5. 12. navštívil naší školu Mikuláš se svým kamarádem čertem. Každému žáčkovi přečetli jeho prohřešky z knihy hříchů a vykoupením pak byla krátká básnička nebo písnička. Všechny děti byli nakonec obdarováni malou sladkostí. Fotografie jsou k prohlédnutí ve fotogalerii.

Rozsvícení vánočního stromu ve Višňové

Rozsvícení vánočního stromu ve VišňovéV sobotu 26. 11. jsme se zúčastnili rozsvícení vánočního stromu ve Višňové. Děti z MŠ se svými učitelkami Lucií Snášelovou, Janou Bečičkovou a Věrou Hlubůčkovou zarecitovaly dvě básničky a zazpívaly dvě písničky s vánoční tématikou. Žáci ZŠ pod vedením paní učitelky Zdenky Zimové zpříjemnili všem účastníkům začátek adventního času tradičními koledami. Odměnou pro všechny byl slavnostně nazdobený stromek, jehož ozdoby vyrobili žáci školy při pracovním vyučování. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.
Mgr. Helena Roubalová

Vánoční tvůrčí dílna

Vánoční tvůrčí dílnaV pátek 25. 11. se ve škole uskutečnil jubilejní 10. ročník vánoční tvůrčí dílny. Děti, jejich rodiče či prarodiče si mohli vyrobit adventní věnec, vánoční svícen, anděla ze dřeva, vánoční hvězdu nebo přáníčko pro své blízké. Současně byla otevřena adventní tržnice, kde si všichni příchozí mohli vybrat výrobky s vánoční tématikou, které vyrobili naši žáci v hodinách pracovního vyučování či výtvarné výchovy. Děkujeme všem za účast. Fotografie z dílny jsou ve fotogalerii.
Mgr. Helena Roubalová

Školní výlet do IQ parku v Liberci

V pondělí 24. 10. žáci 1. a 2. třídy navštívili zábavní centrum IQ Park v Liberci. Vyzkoušeli si několik hlavolamů, zahráli si v dětské ordinaci na lékaře, cestovali vesmírem, pluli na potápějící se lodi Titanic, hledali cestu ze zrcadlového bludiště, nakupovali v dětském supermarketu, poznávali různé fyzikální zákony a hlavně si zažili spoustu zábavy. Fotografie z výletu jsou ve fotogalerii.
Mgr. Adéla Paříková

Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.