Položek: 5-8 z celkem: 151   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Předávání vysvědčení

V úterý 30.6. proběhne slavnostní ukončení školního roku 2019/2020.
Začátek bude v 8.00 před školou , kde se rozloučíme s žáky páté třídy,
vyhodnotíme sběr papíru a předáme malou odměnu dětem, které budou
mít samé jedničky na vysvědčení. Pak se děti odeberou do tříd, kde jim
třídní učitelé předají vysvědčení.
Konec výuky v tento den bude v 9.25 hod.
Pozn: Děti, které jsou doma a neúčastní se nyní výuky ve škole, mohou přijít normálně ráno do školy a připojit se ke své třídě. Dítě, které ještě nebylo ve škole po znovuotevření, musí mít vyplněné a podepsané čestné prohlášení.

Střevlik- Hejnice

Jedno příjemné říjnové čtvrteční dopoledne strávili čtvrťáci v areálu lesnického učiliště v Hejnicích s programem Lovci mamutů. Po úvodním seznámení se s lektorem jsme získali na přibližně 50m dlouhé pěšině v parku představu o vývoji života na Zemi, o dinosaurech, mamutech, pralidech… Zajímavými aktivitami bylo rozdělávání ohně bez pomocí zápalek či střelba z různých typů luků. Zjistili jsme, že dříve trávili lidé veškerý čas v přírodě a znali ji mnohem lépe než my dnes.

Mgr. Dobroslav Buřita

Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

Od 10.9. opět povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (např. chodby).
Netýká se dětí a pedagogů v MŠ!
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.