Položek: 153-156 z celkem: 159   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Velikonoční tvůrčí dílna

Velikonoční tvůrčí dílnaV pátek 18. března se uskutečnil již 10. jubilejní ročník velikonoční tvůrčí dílny, kde si všichni příchozí mohli vyrobit různé velikonoční dekorace či uplést pomlázky. Kromě toho je přivítala malá tržnice plná výrobků našich žáků s jarní tématikou. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

Masopustní průvod

Masopustní průvodVe středu 24. 2. 2016 jsme pro všechny žáky a děti z MŠ uskutečnili masopustní průvod, který se vydal naší obcí. Cestou jsme potěšili oko kolemjdoucích, zastavili jsme se na obecním úřadě, ve školní jídelně či místním obchůdku. Všude děti dostaly malou sladkou odměnu za svou zdravici. Nakonec jsme pod dohledem hasičů spálili Morenu. Po návratu do školy jsme vyhlásili nejlepší masku z každé třídy. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníkuV pátek 29. 1. 2016 se v naší škole uskutečnil zápis do 1. ročníku. K zápisu se svými rodiči přišlo 18 dětí ze školského obvodu Višňová a Černousy.

Vánoční dílna

Vánoční dílnaV pátek 27. 11. se naše škola otevřela všem, kteří se chtěli příjemně naladit do nacházející adventní nálady. Proběhla tu již po devátě tradiční vánoční dílna, kde si všichni přítomní mohli vyrobit různé vánoční dekorace, od papírových andělů, vánočních hvězd a přání až po adventní věnce a svícny. Kromě toho byl připravený bohatý prodejní trh s výrobky našich žáků.

Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

V sekci školní družina-dokumenty máte další materiály pro děti, které jsou nepovinné. Slouží ke zpestření.
Od 14.10.2020 je nařízením vlády opět uzavřena ZŠ a ŠD.
Od 10.9. opět povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (např. chodby).
Netýká se dětí a pedagogů v MŠ!
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.