Položek: 5-8 z celkem: 159   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

PROVOZ

Od pondělí 12.10. se provoz MŠ, ZŠ ani školní družiny nemění.
Pro naše děti jsme museli omezit pouze kroužky-informace níže.
                                   Mgr. Adéla Paříková

Změna organizace školního roku

26.říjen a 27.říjen 2020 budou MŠMT vyhlášeny jako dny volna. Následuje státní svátek 28.října a dva dny řádných prázdnin 29.-30.října. Děti zůstávají tedy doma celý týden. Plánované akce školou jako Projektový den 1 a Ochrana člověka za mimořádných situací budou přesunuty na jiné termíny.

Roušky opět povinné!!!

Od čtvrtka 10.9. jsou opět povinné roušky ve škole.
Žáci je musí nosit na chodbě a v dalších společných prostorách školy. Ve třídě je mít nemusí. Dejte dětem opět i náhradní roušku do igelitového pytlíku.
Děkuji, Paříková

1.září: Zahájení školního roku

V úterý 1. září jsme slavnostně zahájili školní rok 2020/2021. Přivítali jsme nové prvňáčky, kterých nastoupilo do naší školičky deset. Tři dívky a sedm chlapců. Už jsme se na ně moc těšili. Viděli jsme se  s některými úplně poprvé, protože nemohl proběhnout zápis do 1.třídy. Noví žáčci zvládli vše na výbornou. Ještě jednou jim přeji hodně sil do školních let, které je čekají.

Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

V sekci školní družina-dokumenty máte další materiály pro děti, které jsou nepovinné. Slouží ke zpestření.
Od 14.10.2020 je nařízením vlády opět uzavřena ZŠ a ŠD.
Od 10.9. opět povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (např. chodby).
Netýká se dětí a pedagogů v MŠ!
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.