Položek: 9-12 z celkem: 159   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

7.září: Pasování na čtenáře

Hned v druhém  týdnu proběhlo dodatečné pasování bývalých žáků 1.třídy na čtenáře. Tuto akci pro nás připravuje vždy milá paní knihovnice Ševčíková. Děti byly všechny slavnostně pasovány v naší krásné obecní knihovně. Dostaly medaili čtenáře a knihu.  Moc děkujeme a slibujeme, že budeme ještě hodně trénovat. Po dlouhé koronavirové pauze, která nám uzavřela školu, to opravdu potřebujeme.

Předávání vysvědčení

V úterý 30.6. proběhne slavnostní ukončení školního roku 2019/2020.
Začátek bude v 8.00 před školou , kde se rozloučíme s žáky páté třídy,
vyhodnotíme sběr papíru a předáme malou odměnu dětem, které budou
mít samé jedničky na vysvědčení. Pak se děti odeberou do tříd, kde jim
třídní učitelé předají vysvědčení.
Konec výuky v tento den bude v 9.25 hod.
Pozn: Děti, které jsou doma a neúčastní se nyní výuky ve škole, mohou přijít normálně ráno do školy a připojit se ke své třídě. Dítě, které ještě nebylo ve škole po znovuotevření, musí mít vyplněné a podepsané čestné prohlášení.

Zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021 proběhne v úterý 1.září od 8.00 před budovou základní školy. Podrobné informace naleznete v příloze níže.

Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

V sekci školní družina-dokumenty máte další materiály pro děti, které jsou nepovinné. Slouží ke zpestření.
Od 14.10.2020 je nařízením vlády opět uzavřena ZŠ a ŠD.
Od 10.9. opět povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy (např. chodby).
Netýká se dětí a pedagogů v MŠ!
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.