Položek: 169-172 z celkem: 177   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Pěší výlet na frýdlantskou rozhlednu

V sobotu 23. 4. 2016 jsme uskutečnili první z pěších výletů pro děti, jejich rodiče a přátele školy. V 9 hodin vyrazila skupinka třinácti lidiček směr Poustecká obora, abychom po třech hodinkách našeho putování vyšplhali na rozhlednu ve Frýdlantě. Tam jsme si dali malou svačinku. Pro děti pak odměnou byla zmrzlina v cukrárně na náměstí. Výlet se povedl a už se těšíme na další.

Den s Policií ČR a hasiči z Višňové

Den s Policií ČR a hasiči z VišňovéV pondělí 21. 3. byl na naší škole uspořádán Den s Policií ČR a hasiči z Višňové. Žáci si mohli prohlédnout vybavení hasičů, dovědět se, co dělat, když začne hořet, a také vyzkoušet základy zdravovědy. Policisté názorně předvedli svou práci při pořádkové službě, děti si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak pracuje policejní radar na měření rychlosti nebo jak se sbírají otisky prstů. Část programu byla věnovaná bezpečnosti chodců a cyklistů. Na závěr předvedli policisté zásah proti prchajícímu vozidlu a zabezpečení nebezpečného řidiče.

Velikonoční tvůrčí dílna

Velikonoční tvůrčí dílnaV pátek 18. března se uskutečnil již 10. jubilejní ročník velikonoční tvůrčí dílny, kde si všichni příchozí mohli vyrobit různé velikonoční dekorace či uplést pomlázky. Kromě toho je přivítala malá tržnice plná výrobků našich žáků s jarní tématikou. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

Masopustní průvod

Masopustní průvodVe středu 24. 2. 2016 jsme pro všechny žáky a děti z MŠ uskutečnili masopustní průvod, který se vydal naší obcí. Cestou jsme potěšili oko kolemjdoucích, zastavili jsme se na obecním úřadě, ve školní jídelně či místním obchůdku. Všude děti dostaly malou sladkou odměnu za svou zdravici. Nakonec jsme pod dohledem hasičů spálili Morenu. Po návratu do školy jsme vyhlásili nejlepší masku z každé třídy. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny

paní Alice Erbanová
Obec Černousy
Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete v době uzavření škol ponechat u vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

Od pondělí 12.4. se otevírá ZŠ pro 1.-5.třídu. MŠ se otevírá pouze pro předškoláky.
V době uzavření MŠ, ZŠ a ŠD je stále možné odebírat obědy za datovanou cenu. Jídlo nelze sníst v jídelně. Bližší informace Vám podá vedoucí jídelny paní Žáková.
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta.
Dle aktuální situace není možné odjet. Je mi to moc líto. O novém termínu Vás budeme informovat.