Položek: 173-176 z celkem: 177   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníkuV pátek 29. 1. 2016 se v naší škole uskutečnil zápis do 1. ročníku. K zápisu se svými rodiči přišlo 18 dětí ze školského obvodu Višňová a Černousy.

Vánoční dílna

Vánoční dílnaV pátek 27. 11. se naše škola otevřela všem, kteří se chtěli příjemně naladit do nacházející adventní nálady. Proběhla tu již po devátě tradiční vánoční dílna, kde si všichni přítomní mohli vyrobit různé vánoční dekorace, od papírových andělů, vánočních hvězd a přání až po adventní věnce a svícny. Kromě toho byl připravený bohatý prodejní trh s výrobky našich žáků.

Rozvícení vánočního stromu ve Višňové

Rozvícení vánočního stromu ve VišňovéV sobotu 28. 11. se děti z mateřské školy a žáci základní školy zúčastnili rozsvícení vánočního stromu ve Višňové, kde vystoupili s krátkým programem vánočních koled a básní.

Čertovský den ve škole

V pátek 4. 12. proběhl na naší škole čertovský den. Žáci mohli přijít v masce čertíka nebo anděla. Také výuka byla přizpůsobena tématice – o čertech se učilo v českém jazyce, angličtině nebo matematice. Během dopoledne také všechny třídy navštívil Mikuláš s čertem, aby nadělil dětem malou sladkost za básničku nebo písničku.                                             Odpoledne pak čertovský den pokračoval programem ve školní družině pod názvem „Čertovské rejdění“.

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny

paní Alice Erbanová
Obec Černousy
Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete v době uzavření škol ponechat u vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

Od pondělí 12.4. se otevírá ZŠ pro 1.-5.třídu. MŠ se otevírá pouze pro předškoláky.
V době uzavření MŠ, ZŠ a ŠD je stále možné odebírat obědy za datovanou cenu. Jídlo nelze sníst v jídelně. Bližší informace Vám podá vedoucí jídelny paní Žáková.
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta.
Dle aktuální situace není možné odjet. Je mi to moc líto. O novém termínu Vás budeme informovat.