Položek: 165-168 z celkem: 182   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Vánoční tvůrčí dílna

Vánoční tvůrčí dílnaV pátek 25. 11. se ve škole uskutečnil jubilejní 10. ročník vánoční tvůrčí dílny. Děti, jejich rodiče či prarodiče si mohli vyrobit adventní věnec, vánoční svícen, anděla ze dřeva, vánoční hvězdu nebo přáníčko pro své blízké. Současně byla otevřena adventní tržnice, kde si všichni příchozí mohli vybrat výrobky s vánoční tématikou, které vyrobili naši žáci v hodinách pracovního vyučování či výtvarné výchovy. Děkujeme všem za účast. Fotografie z dílny jsou ve fotogalerii.
Mgr. Helena Roubalová

Školní výlet do IQ parku v Liberci

V pondělí 24. 10. žáci 1. a 2. třídy navštívili zábavní centrum IQ Park v Liberci. Vyzkoušeli si několik hlavolamů, zahráli si v dětské ordinaci na lékaře, cestovali vesmírem, pluli na potápějící se lodi Titanic, hledali cestu ze zrcadlového bludiště, nakupovali v dětském supermarketu, poznávali různé fyzikální zákony a hlavně si zažili spoustu zábavy. Fotografie z výletu jsou ve fotogalerii.
Mgr. Adéla Paříková

Školní výlet do Bozkovských jeskyní

V pondělí 24. 10. jeli žáci 3., 4. a 5. ročníku na výlet do Bozkova. Čekala je návštěva tamějších dolomitových jeskyní. V rámci téměř hodinové prohlídky se seznámili s historií a způsoben vzniku jeskyní. Prohlédli si mnoho zajímavých krápníkových útvarů, krasové jezírko a zažili opravdovou jeskynní tmu. Fotografie z výletu jsou ve fotogalerii.

U obou výletů si žáci hradili pouze vstupné. Dopravu autobusem uhradila škola z finančních prostředků, které jsme získali sběrem druhotných surovin.
Mgr. Lucie Holanová

Volnočasové aktivity a zájmové kroužky

Od 3. 10. 2016 začínají volnočasové aktivity. Časový harmonogram jednotlivých kroužků je uložen v odkazu Komunitní škola.

datová schránka: 7hgvtfp

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny

paní Alice Erbanová
Obec Černousy
Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

Od pondělí 3.5. se otevírá MŠ pro všechny děti. Provoz 6.00- 16.00.
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta na 27.6.-30.6.2022.