Položek: 1-6 z celkem: 30   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu

Antigenní testování

Antigenní testováníVážení zákonní zástupci a žáci,
 antigenní testy budou dále probíhat každé pondělí. Zatím je testování nařízeno do 28.2.2022.
Podmínky zůstávají stejné. Protože nemáme děti očkované (starší 12 let), tak se netestují pouze žáci, kteří doloží, že v posledních 180 dnech prodělali onemocnění Covid-19. Pokud testování odmítnete, tak musí žák po celou dobu pobytu ve škole mít roušku.

Děkuji za pochopení, Mgr. Adéla Paříková

Testování 22.11. a 29.11.2021-podrobné informace

Testování žáků 22.11. a 29.11.2021

Vážení zákonní zástupci,
ve dnech 22.11. a 29.11.2021 proběhne opět testování žáků školy antigenními testy. Žák, který prodělal Covid-19 v posledních 180 dnech nebo je očkovaný, tak podstupovat testy nemusí.
Pokud nebude dítě v den testu ve škole, tak mu bude proveden ihned po příchodu do školy.
Jestliže si nepřejete dítě otestovat, tak musí být po celou dobu pobytu ve škole v roušce. Podrobné informace naleznete v příloze nad textem.

Děkuji za pochopení, Mgr. Adéla Paříková (ředitelka)

Výskyt onemocnění Covid-19

Výskyt onemocnění Covid-19Vážení zákonní zástupci,
v páté třídě se vyskytla nákaza nemocí Covid-19.
Pátá třída zůstává do 15.11. ( s testem) nebo do 22.11. ( bez testu) v karanténě.
Podrobné informace mají zákonní zástupci ve svých mailových schránkách.        5. třída má výuku online. Ostatní třídy beze změn.
 Děkuji za pochopení, Adéla Paříková

Zprávičky-kroužek vaření

Od října se v prostorách Klubu rozběhl Kroužek vaření. Každou středu se tu sejdou kuchtíci a kuchařinky, aby si připravili něco dobrého. Vyzkoušeli si vyřezávání a zdobení zeleniny a odnesli si domů "krokodýla". Upekli a nazdobili si dýňové muffiny , pochutnali si tortillách s kuřecím masem a zeleninovou směsí. Jsme moc rádi, že nám současná situace přeje a kroužek se může konat.

Irena Fejtková

Ekologický program „Tonda obal“

Do školy jsme si tentokrát pozvali 18.10. návštěvu, která děti učila hravou formou třídit odpad. Žáci se spoustu věcí dozvěděli. Například si zopakovali, které suroviny lze třídit. Do jaké barvy popelnice patří. Která surovina je již jednou recyklovaná a dále se již netřídí. Na vlastní kůži si vyzkoušeli, jak se správně třídí odpad. Do připravených plastových barevných popelniček třídili odpad ( ten byl napsaný na kartičkách). Program byl poutavý, poučný a zajímavý. Děti si odnesly spoustu dovedností a vědomostí.

Mgr. Adéla Paříková

tel.: 725 554 521(ředitelna)
tel.: 601 543 476 (sborovna)
datová schránka: 7hgvtfp

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny

Děkuji panu Miroslavu Pavelkovi za věcný dar do naší MŠ. Děti si super velké šlapací autíčko moc užívají.
paní Alice Erbanová
Obec Černousy
Moc Vám děkujeme. Děti byly z dárků nadšeny.
Od 1.9.2021 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta na 27.6.-30.6.2022. Podrobné informace dostanete
v lednu 2022. Děkuji za pochopení. Adéla Paříková

Created by © 2015 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy