Jméno:
Heslo:
Položek: 1-4 z celkem: 99   začátekzačátekna poslední stranu  

I-alba MŠ

Září 2019

Září 2019

Tak už nám to začalo! Po prázdninách jsme se opět sešli ve školce, přivítali nové kamarády a vyprávěli si zážitky z léta. Dny jsme trávili hraním, učením a procházkami v přírodě.

Nejmladší děti dorazily do školky statečně. Postupně zvládají počáteční novoty a že jich je! Tak třeba nové prostředí, noví lidé, nová pravidla....., a aby to nebylo málo, jsou bez svých nejbližších. Nemají to mnohdy jednoduché. Ale vypadá to, že to postupně zvládneme.

Jak se tady máme a co společně děláme to se dozvíte, když si prohlédnete fotky ve fotogalerii I- alba. Na fotkách poznáte čemu jsme se věnovali. Dětí se ptejte a zajímejte se, děti rádi sdílejí své zážitky ze školky. Tak hurá do toho!

Vaše Sluníčka a Broučci

 

Malá technická univerzita-MTU
Co je to MTU. Jedná se o projekt, který je připraven pro děti předškolního věku formou hravých setkání. Cílem projektu je na základě přirozené hravosti a poznání světa kolem sebe, vzbudit zájem dětí i pedagogických pracovníků o technické obory. Prostřednictvím programu MTU pěstujeme v dětech vztah k reálnému světu a přispíváme k rozvoji technického vzdělávání již u předškolních dětí. Lekce jsme připravovali nejen s pedagogy a psychologem, ale také s architektem či projektanty (mtuni.cz/mtu-pro-ms).

V měsíci září se děti staly staviteli měst. Děti si povídaly o městě a budovách ve městě. Ve skupinkách stavěly školu, nemocnici, kostel, policejní a hasičskou stanici, poštu a jiné. Okolo města děti postavily silnici a překreslily jednotlivé stavby do mapy. Dětem se moc dařilo a vznikaly zajímavé stavby. Těšíme se na další lekci, kde se děti stanou malými architekty.

Kolektiv MŠ

Červen 2019

Červen 2019

V měsíci červnu to v MŠ opravdu žilo. Děti si poslední měsíc ve školce užily. Na začátku měsíce jsme s dětmi ze třídy Sluníček jeli do Liberce. Děti vyhrály poukaz do solné jeskyně, den prožily zábavnou formou s pohybem a relaxací.

Nechyběla tradiční stopovaná k oslavě Dne dětí. Děti plnily po cestě úkoly a hledaly vytoužený poklad. 

Rozloučení s předškoláky a pasování na školáky, patří mezi tradice naší školky. Děti, které půjdou v září do školy, strávily odpoledne s paní učitelkami a přenocovaly ve školce. Přejeme školákům hodně štěstí. 

Divadelní představení, které se konalo v MŠ mělo název Karneval zvířat. Děti si prostřednictvím představení připomněly lidové písničky o zvířátkách žijících na dvorečku.  

Na zahradě v MŠ se konalo sportovní dopoledne, kde si děti v rámci projektu Svět nekončí za vrátky - Cvičíme se zvířátky procvičily sportovní dovednosti.

Závěr měsíce byl ukončen dvoudenním výletem pro děti ze třídy Sluníček v Poustce na Bidýlku. Děti si během pobytu vyrobily hrníček a další výrobky z hlíny. Moc děkujeme celé rodině Novákových zejména Martině Novákové za milé přijetí, vedení při tvoření a výborné jídlo po celou dobu pobytu. Bylo to super, děti a paní učitelky si výlet užili. Těšíme se na příští rok.

Všechny naše aktivity si můžete prohlédnout na webových stránkách školy.

Přejeme krásné prázdniny, rodičům děkujeme za spolupráci a těšíme se na další školní rok.                                                                                                                  Kolektiv MŠ

 

 

Duben 2019

Duben 2019

Návštěva ve škole

Začátkem dubna jsme se s dětmi ze třídy Sluníček byli podívat na své kamarády ve škole. Prvnáčci nám předvedly, co se ve škole naučily a že jim to šlo! Děti ze školky pozorně seděly a poslouchaly, jak to v hodině probíhá, protože co nevidět půjdou do školy.


Položek: 1-4 z celkem: 99   začátekzačátekna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy