Položek: 1-6 z celkem: 32   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu

ŠD a MS Teams

Nově mají děti možnost se připojit ke skupině ŠD i přes MS Teams, kde dochází k on-line výuce. Zapojení není povinné. Paní vychovatelky vkládají zajímavé aktivity tam. Nebudou tedy již na stránkách školy.

Mgr. Adéla Paříková

Vychovatelky školní družiny

Irena Fejtková
Bc. Jaroslava Sedlaříková

Zprávičky ze Školní družiny - prosinec

Dne 19. a 20. 12. měli žáci ZŠ ředitelské volno. Aktivit se účastnily družinové i nedružinové děti.

Ve čtvrtek 19. 12. měly možnost jet na výlet do Frýdlantu. Navštívily nejen stálou expozici Frýdlantský betlém a vyřezávaný dřevěný betlém v životní velikosti na nádvoří radnice, ale také vánoční šachový turnaj. Zde si mohly na volných šachovnicích zahrát šachy nebo dámu.

Večer se žáci navštěvující 2. oddělení a kroužek „Řemesla našich babiček“ v hojném počtu zúčastnili vánočního spaní ve školní družině. Ustrojili si „vánoční stromeček“, připravili pomazánku na jednohubky, nazdobili chlebíčky a z domova si přinesli na ochutnání cukroví a něco pro mlsné jazýčky. U slavnostně připraveného stolu jsme si popřáli krásné Vánoce a společně povečeřeli. Poté nastal čas na čtení a hry. Společně četli z knížky J. Lady „Mikeš – Zvířátka u jesliček“ a hádali hádanky z pohádek. Ve volných chvílích hráli hry a kreslili obrázky. Večer rychle utekl a nastal čas na spaní. Před usnutím shlédli pohádku „Čert ví proč“. Ráno po snídani se postupně rozcházeli do svých domovů nebo zůstali na tvoření.

V pátek 20. 12. bylo pro žáky připraveno vánoční tvoření. Měli možnost namalovat si vánoční dřevěnou ozdobu a vyrobit si sadu vánočních přání.

datová schránka: 7hgvtfp

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny

paní Alice Erbanová
Obec Černousy
Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

Od pondělí 3.5. se otevírá MŠ pro všechny děti. Provoz 6.00- 16.00.
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta na 27.6.-30.6.2022.

Created by © 2015 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy