logotyp
Položek: 7-12 z celkem: 38   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

Školní družina

Turnaj v Člověče nezlob se!

Turnaj v Člověče nezlob se!

Ve čtvrtek 27.10. se konal v obecní knihovně turnaj v Člověče nezlob se. Připravila ho pro nás milá paní knihovnice. Po rozlosování do čtyř družstev po čtyřech hráčích začal souboj. Některé děti znají kouzelné zaklínadlo, po kterém padaly i tři šestky za sebou. Po prvním kole vznikly čtyři nová družstva a v nich už se hrálo o medailová ocenění. Na 1.místě se umístila Ema Mocová, 2.místo patří Ondrovi Čejkovi, 3.místo Milanu Plesarovi. Cenu útěchy si vybojovala Evička Kutílková .Paní knihovnice děti odměnila plyšáky, dobrotami a všechny děti získaly diplom za účast. Vládla nám zdravě soutěživá atmosféra v příjemném prostředí naší knihovny. Děkujeme paní Hance Ševčíkové.

Zprávičky o činnosti ŠD - září, říjen 2022

Zprávičky o činnosti ŠD - září, říjen 2022V letošním školním roce máme v prvním oddělení (1. a 2. třída) téma Barevný rok, ve kterém má každý měsíc svou barvu a k té zaměřené aktivity, úkoly a tvoření.Měsíc září byl neutrální, žáci se seznamovali a poznávali chod školní družiny. Říjen je zelený a zaměřený na poznávání stromů.
V druhém oddělení (3.- 5. třída) je téma Barevný rok v přírodě, ve kterém budou žáci zkoumat, pozorovat, objevovat dění v přírodě, číst knížky s přírodovědnou tematikou a vytvářet na daná témata výrobky a obrázky.
V průběhu roku ve volných dnech (prázdniny a ředitelská volna) navštívíme v rámci výletů několik rozhleden našeho kraje.
Na podzimní prázdniny 26. a 27. 10. máme naplánován výlet na rozhlednu Královku a Turnaj v "Člověče, nezlob se!", který proběhne v Obecní knihovně.

Zprávičky ze školní družiny 2021

Zprávičky ze školní družiny 2021

Zprávičky ze ŠD (září-říjen)

 

Letošní školní rok v ŠD máme v obou odděleních na dané téma v  celoročním projektu. V prvním oddělení, kde jsou mladší děti je třída "Indiánů". Děti mají své indiánské jméno, seznamují se se životem Indiánů a mají různé aktivity zaměřené na jejich tradice a zvyky. Druhé oddělení, kde jsou starší děti, jsou "Vikingové". Poznávají jejich život a pomocí knihy pátrají po indiciích a plní úkoly. Společně jsme chodili za příznivého počasí na hřiště za Klubem a na procházky. Načerpali jsme pomocí sluníčka vitamín D a užili si krásného barevného podzimu.   

                                                                                                                    Paní vychovatelky

 

 

Zprávičky ze Školní družiny - prosinec

 Dne 19. a 20. 12. měli žáci ZŠ ředitelské volno. Aktivit se účastnily družinové i nedružinové děti.

Ve čtvrtek 19. 12. měly možnost jet na výlet do Frýdlantu. Navštívily nejen stálou expozici Frýdlantský betlém a vyřezávaný dřevěný betlém v životní velikosti na nádvoří radnice, ale také vánoční šachový turnaj. Zde si mohly na volných šachovnicích zahrát šachy nebo dámu.

Večer se žáci navštěvující 2. oddělení a kroužek „Řemesla našich babiček“ v hojném počtu zúčastnili vánočního spaní ve školní družině. Ustrojili si „vánoční stromeček“, připravili pomazánku na jednohubky, nazdobili chlebíčky a z domova si přinesli na ochutnání cukroví a něco pro mlsné jazýčky. U slavnostně připraveného stolu jsme si popřáli krásné Vánoce a společně povečeřeli. Poté nastal čas na čtení a hry. Společně četli z knížky J. Lady „Mikeš – Zvířátka u jesliček“ a hádali hádanky z pohádek. Ve volných chvílích hráli hry a kreslili obrázky. Večer rychle utekl a nastal čas na spaní. Před usnutím shlédli pohádku „Čert ví proč“. Ráno po snídani se postupně rozcházeli do svých domovů nebo zůstali na tvoření.

V pátek 20. 12. bylo pro žáky připraveno vánoční tvoření. Měli možnost namalovat si vánoční dřevěnou ozdobu a vyrobit si sadu vánočních přání.

 

 

Položek: 7-12 z celkem: 38   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 725 554 521(ředitelna)
tel.: 601 543 476 (sborovna)
e-mail: skola@zsvisnova.cz
datová schránka: 7hgvtfp

Mateřská škola
tel.: 727 807 786

Školní družina
tel.: 725 554 523

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny
tel: 482 312 605

Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Hledáme učitele/učitelku pro 1.stupeň ZŠ. Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb., zákon o pedagogických pracovnících. Nástup od 26.8.2024 na plný úvazek.
Poděkování firmě Juta a.s. za finanční dar na nákup sportovních pomůcek a pořádání sportovních soutěží.
Moc děkuji sponzorům, kteří v letošním roce 2023 přispěli finanční částkou na pořízení sedacích vaků do čtenářských koutků. Jedná se o: firmu Grain a.s., OÚ Černousy, hasiče Višňová, TJ Jiskru Višňová a manželé Alice a Luboš Erbanovi.
Od 1.9.2023 bude zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg.
Děkujeme

NOVINKY

Škola v přírodě proběhne od pondělí 24.6. do čtvrtka 27.6.2024 v penzionu Kamzík v krásné krajině Českého Švýcarska. Dopravu i ubytování budeme hradit z projektu OP JAK. Škola v přírodě bude pro žáky zdarma.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy