logotyp
Položek: 1-6 z celkem: 36   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  

Školní družina

Vychovatelky školní družiny

Školní družina
Irena Fejtková
Bc. Jaroslava Sedlaříková

Prázdninový výlet na Libereckou výšinu

Prázdninový výlet na Libereckou výšinu
V pátek 3.2. měli žáci pololetní prázdniny. Pro žáky ŠD jsme připravily výlet na Libereckou výšinu. Cestovali jsme vlakem do Liberce a tramvají až na konečnou stanici Lidové sady – ZOO. Odtud jsme se vydali lesem po žluté turistické značce až na vrchol.
Počasí nám moc nepřálo, sněžení se postupně měnilo v déšť. To nám ale moc nevadilo, protože přes noc napadl krásný, čistý, bílý sníh. Brodili jsme se závějemi a užívali si zimních radovánek. Těsně před cílem přišly vhod i pláštěnky.
V prostorách restaurace Liberecké výšiny plápolal v krbových kamnech oheň a bylo tam příjemné teplíčko. Milý personál nás zde nechal posvačit a odpočinout si před výstupem na 25 m vysokou věž. I přes nepříznivé počasí se nám z věže naskytl pohled na blízké okolí. Pak už nezbývalo než sejít 107 schodů, koupit si suvenýry a vydat se zpět na konečnou stanici tramvaje a vlakem zpět do Višňové.

Jaroslava Sedlaříková a Irena Fejtková

Zprávičky ze ŠD- listopad 2022-Výlet na Královku

Zprávičky ze ŠD- listopad 2022-Výlet na Královku

Na konci října byly podzimní prázdniny a pro děti, které navštěvují školní družinu byl připraven program. Ve středu 26.10. jsme vyrazili na rozhlednu Královka v Jizerských horách. Po cestě vlakem čekala děti jízda MHD (tramvají a autobusem) a pro některé z nich to byla premiéra. Přímo pod Jizerskou "50" jsme se posilnili svačinou od maminek a poté se už vydali na cestu plnou soch zvířat. U každé z nich jsme se zastavili a dozvěděli se informace z jejich života a nějakou zajímavost. Cesta k rozhledně tak příjemně ubíhala. Odměnou za výstup nám byl krásný výhled do krajiny a přilehlého okolí. Děti si zakoupily na památku maketu Královky nebo magnetky. Pod rozhlednou je krásné hřiště s prolézačkami, lanovkou pro děti a podzemními tunely, které si děti užily jako "sladkou tečku "na závěr. Dětem se výlet velmi líbil.

Turnaj v Člověče nezlob se!

Turnaj v Člověče nezlob se!

Ve čtvrtek 27.10. se konal v obecní knihovně turnaj v Člověče nezlob se. Připravila ho pro nás milá paní knihovnice. Po rozlosování do čtyř družstev po čtyřech hráčích začal souboj. Některé děti znají kouzelné zaklínadlo, po kterém padaly i tři šestky za sebou. Po prvním kole vznikly čtyři nová družstva a v nich už se hrálo o medailová ocenění. Na 1.místě se umístila Ema Mocová, 2.místo patří Ondrovi Čejkovi, 3.místo Milanu Plesarovi. Cenu útěchy si vybojovala Evička Kutílková .Paní knihovnice děti odměnila plyšáky, dobrotami a všechny děti získaly diplom za účast. Vládla nám zdravě soutěživá atmosféra v příjemném prostředí naší knihovny. Děkujeme paní Hance Ševčíkové.

Zprávičky o činnosti ŠD - září, říjen 2022

Zprávičky o činnosti ŠD - září, říjen 2022V letošním školním roce máme v prvním oddělení (1. a 2. třída) téma Barevný rok, ve kterém má každý měsíc svou barvu a k té zaměřené aktivity, úkoly a tvoření.Měsíc září byl neutrální, žáci se seznamovali a poznávali chod školní družiny. Říjen je zelený a zaměřený na poznávání stromů.
V druhém oddělení (3.- 5. třída) je téma Barevný rok v přírodě, ve kterém budou žáci zkoumat, pozorovat, objevovat dění v přírodě, číst knížky s přírodovědnou tematikou a vytvářet na daná témata výrobky a obrázky.
V průběhu roku ve volných dnech (prázdniny a ředitelská volna) navštívíme v rámci výletů několik rozhleden našeho kraje.
Na podzimní prázdniny 26. a 27. 10. máme naplánován výlet na rozhlednu Královku a Turnaj v "Člověče, nezlob se!", který proběhne v Obecní knihovně.

Položek: 1-6 z celkem: 36   začátekzačáteko jednu stranu vpředna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 725 554 521(ředitelna)
tel.: 601 543 476 (sborovna)
e-mail: skola@zsvisnova.cz
datová schránka: 7hgvtfp

Mateřská škola
tel.: 727 807 786

Školní družina
tel.: 725 554 523

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny
tel: 482 312 605

Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Poděkování firmě Juta a.s. za finanční dar na nákup sportovních pomůcek a pořádání sportovních soutěží.
Moc děkuji sponzorům, kteří v letošním roce 2023 přispěli finanční částkou na pořízení sedacích vaků do čtenářských koutků. Jedná se o: firmu Grain a.s., OÚ Černousy, hasiče Višňová, TJ Jiskru Višňová a manželé Alice a Luboš Erbanovi.
Od 1.9.2023 bude zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg.
Děkujeme

NOVINKY

Nezapomeňte, že se můžete do konce října zúčastnit soutěže ve sběru kaštanů a žaludů.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy