Položek: 1-4 z celkem: 33   začátekzačátekna poslední stranu

Čtenářský klub

15. června 2017

15. června 2017BESEDA S PANÍ SPISOVATELKOU IVONOU BŘEZINOVOU
Ve středu 14. 6. proběhla pro žáky navštěvující školní družinu a čtenářský klub v knihovně beseda s paní spisovatelkou Ivonou Březinovou. V hodinu a půl dlouhém programu se děti dozvěděly, jak vzniká knížka a jak se stát spisovatelem. Paní Březinová také představila své knížky pro děti.

12. června 2017

UMÍŠ LUŠTIT KŘÍŽOVKY?
Dnešní setkání jsme věnovali křížovkám. Společně jsme si vysvětlili postup některých netypických křížovek a sudoku. Následně si děti vybrali podle svého zájmu typ luštěnky,který se pokusily vyluštit a přitom využít své znalosti.

5. června 2017

5. června 2017ČTYŘLÍSTEK
S blížící se školou v přírodě jsme se dnes vydali do Třeskoprsk (Doksy) za čtyřmi zvlášními kamarády. Seznámili jsme se s osudy postaviček oblíbeného komiksu Jaroslava Němečka. Kroužek jsme strávili s Fifinkou, Myšpulínem, Piňďou a Bobíkem. O všech jsme si povídali, zapisovali postřehy ze čtených příběhů a nakonec jsme vytvořili i jejich portréty. Pro zpestření jsme si pustili zfilmované příběhy Myš, která prochází zdí a Signály z neznáma.

29. května 2017

JÍZDA KRÁLŮ VE VLČNOVĚ
Dnešní setkání jsme věnovali Jízdě králů ve Vlčnově, která je díky svému významu zapsáná v památkách UNESCO. S dětmi jsme pracovali na počítačích, kde si vyhledávali informace o historii i současnosti. Našli i poslední (letošní) akci a vyprávěli jsme si o vzniku této tradice.

Položek: 1-4 z celkem: 33   začátekzačátekna poslední stranu