COVID-19POZOR
Vážení rodiče,
 ve škole se vyskytla nákaza Covid-19 u pedagogického zaměstnance školy. Pokud můžete, tak si nechte již děti do pátku doma, aby nedošlo k dalšímu šíření nákazy. Budou Vánoce a nechceme, aby jste si nákazu roznesli mezi Vaše rodinné příslušníky. Pokud dítě vykazuje příznaky koronaviru, tak kontaktujte dětského lékaře-ten by měl vypsat žádanku na test. Zatím se jedná pouze o mé doporučení. Škola není uzavřena. Hygiena o uzavření školy (tříd) nerozhodla. Děti do školy stále mohou chodit-ošetřovačku nikdo nevystaví. Zatím v žádné třídě není dítě pozitivní. Žádná třída nemá nařízenou karanténu.

Děkuji za pochopení, Adéla Paříková

Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta. Pojedeme až ke konci školního roku 2020/2021.