Jméno:
Heslo:
Položek: 105-108 z celkem: 110   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

I-alba MŠ

Výlet do Oldřichova

Výlet do Oldřichova
Ve čvtrtek starší děti ze školky jely na výukový progam "Pekař peče housky" do Oldřichova. Cílem programu bylo seznámit děti jak vzniká mouka a vyzkoušet si pečení housek vlastníma rukama. Děti se naučily, jak se dělá kvásek, samy si vypracovaly těsto a housky vlastnoručně upletly. Dětem se housky moc povedly a ještě si na nich pochutnaly.

Masopust

Masopust Ve středu jsme si připomněli lidovou tradici-Masopust. S dětmi jsme si vyrobili masky a spolu se školáky se vydali na masopustní průvod vesnicí. Děti si za přednes říkanek vykoledovaly sladké odměny, za které moc děkujeme. Masopust je období veselí, legrace i hostin. Lidé si připravují masky a maškary, tancují a zpívají. Je to období od Tří králů až do začátku postní doby. Co asi znamená slovo maso-půst?

Návštěva budoucích prvňáčků ve škole

Návštěva budoucích prvňáčků ve škole

Tento týden se budoucí prvňáčci ze školky byli podívat ve škole. Prvňáčci svým kamarádům ukázali, co všechno se ve škole naučili a co  je ve škole baví. Děti ze školky se nenechaly zahanbit a ukázaly, že znají  některá písmena a umí počítat. Společně si všechny děti zazpívaly a povídaly. Moc se všem ve škole líbilo a držíme palečky při pátečním zápisu.

Zimní radovánky

Zimní radovánky Tento týden jsem si všichni užívali zimní radovánky. Dětem udělala sněhová nadílka velikou radost a tak jsme   vyrazili na nedaleký kopec a pořádně si to užili.

Položek: 105-108 z celkem: 110   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Višňová 173
464 01 Frýdlant, okres Liberec

Základní škola
tel.: 488 881 201
e-mail: skola@zsvisnova.cz

Mateřská škola
tel.: 488 881 204
727 807 786

Školní družina
tel.: 488 881 203


Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů:
Firma

HAiDA s.r.o. , gen. Svobody 802, Nový Bor IČ: 402 29 645

Jméno

Štěpán

Příjmení

Drška

Kontaktní telefon

+420 604 202 720

Kontaktní e-mail

dpo@haida.cz

ISDS

ckiqaqk

NÁSTĚNKA

Chtěla bych poděkovat sponzorům za jejich dary, které jsme použili na zakoupení vánočních darů na besídky v ZŠ, MŠ, ŠD a ŠK.
Juta a.s.
Grain a.s.
Hasiči Višňová
TJ Jiskra Višňová
Moc Vám děkujeme.
Od 1.9.2019 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete odevzdávat každý den před první vyučovací hodinou panu školníkovi. Nebo se s ním můžete individuálně domluvit. Pokud je to možné, dělejte nám lehčí balíčky- cca 5 kg. Někdy nám už dochází síla. Děkuji

NOVINKY

V záložce školní družiny jsou nově v sekci dokumenty vkládány i náměty na tvoření s dětmi v době uzavření školy/ŠD. Pokud budete mít čas a náladu, tak je určitě můžete vyzkoušet.
ZŠ, MŠ a ŠD uzavřena do odvolání.
Mateřská škola
Základní škola
Školní družina
Domů

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy