Položek: 125-128 z celkem: 132   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Den s Policií ČR a hasiči z Višňové

Den s Policií ČR a hasiči z VišňovéV pondělí 21. 3. byl na naší škole uspořádán Den s Policií ČR a hasiči z Višňové. Žáci si mohli prohlédnout vybavení hasičů, dovědět se, co dělat, když začne hořet, a také vyzkoušet základy zdravovědy. Policisté názorně předvedli svou práci při pořádkové službě, děti si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak pracuje policejní radar na měření rychlosti nebo jak se sbírají otisky prstů. Část programu byla věnovaná bezpečnosti chodců a cyklistů. Na závěr předvedli policisté zásah proti prchajícímu vozidlu a zabezpečení nebezpečného řidiče.

Velikonoční tvůrčí dílna

Velikonoční tvůrčí dílnaV pátek 18. března se uskutečnil již 10. jubilejní ročník velikonoční tvůrčí dílny, kde si všichni příchozí mohli vyrobit různé velikonoční dekorace či uplést pomlázky. Kromě toho je přivítala malá tržnice plná výrobků našich žáků s jarní tématikou. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

Masopustní průvod

Masopustní průvodVe středu 24. 2. 2016 jsme pro všechny žáky a děti z MŠ uskutečnili masopustní průvod, který se vydal naší obcí. Cestou jsme potěšili oko kolemjdoucích, zastavili jsme se na obecním úřadě, ve školní jídelně či místním obchůdku. Všude děti dostaly malou sladkou odměnu za svou zdravici. Nakonec jsme pod dohledem hasičů spálili Morenu. Po návratu do školy jsme vyhlásili nejlepší masku z každé třídy. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníkuV pátek 29. 1. 2016 se v naší škole uskutečnil zápis do 1. ročníku. K zápisu se svými rodiči přišlo 18 dětí ze školského obvodu Višňová a Černousy.