Položek: 5-8 z celkem: 126   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Den s IZS Frýdlant

V pátek 13. září 2019 se zúčastnili žáci druhých a třetích tříd Dne se složkami integrovaného záchranného systému ve Frýdlantu. Žáčci měli možnost zhlédnout vybavenost a ukázky z činností profesionálních i dobrovolných hasičů, městské a státní policie, zdravotních záchranářů, armády či aktivních záloh.

Celá akce se žákům velice líbila. Odměnou jim pak byly malé drobnosti, které mohli žáci získat při plnění vědomostních úkolů se zaměřením na oblast IZS.

Mgr. Adriana Macková

Zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 2.září v 8.00 jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Přivítali jsme deset šikovných prvňáčků a představili jejich paní učitelku. Společně jsme se všichni pozdravili a pro nepřízeň počasí jsme se šli schovat do tříd, kde proběhlo pravidelné seznámení se školním řádem a poučení o bezpečnosti ve škole i mimo ni.

Mgr. Adéla Paříková

Dopravní hřiště Frýdlant

V září zavítali žáci 4. třídy na dopravní hřiště ve Frýdlantu. Cestu tam jsme si od vlaku zpestřili přírodovědnou stezkou úbočím Křížového vrchu. Na kolech jsme pilně trénovali trasu jízdy podle pravidel, která nás čeká při zkouškách na jaře příštího roku.

Po skončení jsme prošli zámeckým parkem, zastavili jsme se u napuštěného zrekonstruovaného rybníku. Na náměstí jsme si řekli o historii frýdlantské radnice současné i té, jejíž půdorys je vyznačen na vydlážděné ploše. A pak jsme již spěchali na vlak, abychom se vrátili zpět do školy.

Mgr. Dobroslav Buřita

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 proběhne 2.9. od 8.00 hod. před budovou ZŠ. Konec bude v 9.30 hod. Pokud budete chít, aby vaše dítě šlo do družiny- oznamte to ráno paní vychovatelce či pošlete po žákovi lísteček.Nezapomeňte dítěti včas přihlásit obědy ve školní jídelně (tel: 482 312 605).
Pozor- družina je první den až od 7.00 hod.

3.9. výuka do 11.25- všechny třídy.
Od 4.9. výuka dle rozdaných rozvrhů.