Položek: 1-4 z celkem: 138   začátekzačátekna poslední stranu

Zápis k povinné školní docházce

Zápis do 1.třídy- POZOR ZMĚNAZápis do 1.třídy- POZOR ZMĚNA

Ošetřovné

Vážení rodiče,
 s žádostí o vystavení "ošetřovačky" mě kontaktujte přes školní mail: skola@zsvisnova.cz nebo telefonicky (všední dny od 8.00 do 15.00) na telefonním čísle: 725 554 521. "Ošetřovačku" Vám pošlu potvrzenou na Váš email. Omezíme tak osobní kontakt. Pokud nemáte emailovou adresu, tak se domluvíme na osobním předání ve škole.
  Děkuji za pochopení, Adéla Paříková

Uzavření ZŠ, MŠ a ŠD

Vážení rodiče,
na základě nařízení ministra zdravotnictví ČR se s platností od 11.3. uzávírá ZŠ. Základní škola bude společně se školní družinou uzavřena do odvolání. Dětem budou obědy v jídelně automaticky zrušeny. Na děti do 10 let máte možnost požádat zaměstnavatele o ošetřovné. Formulář si můžete potvrzený vyzvednou ve škole od pondělí 16.3.
POZOR!!!

Provoz mateřské školy se od pondělí 16.3. dočasně přerušuje.
Mgr.Adéla Paříková
( ředitelka)

Položek: 1-4 z celkem: 138   začátekzačátekna poslední stranu

V záložce školní družiny jsou nově v sekci dokumenty vkládány i náměty na tvoření s dětmi v době uzavření školy/ŠD. Pokud budete mít čas a náladu, tak je určitě můžete vyzkoušet.
ZŠ, MŠ a ŠD uzavřena do odvolání.