Položek: 173-176 z celkem: 182   na první stranuo jednu stranu zpětna poslední stranu

Pozvánka na druhé pracovní odpoledne

Pěší výlet na frýdlantskou rozhlednu

V sobotu 23. 4. 2016 jsme uskutečnili první z pěších výletů pro děti, jejich rodiče a přátele školy. V 9 hodin vyrazila skupinka třinácti lidiček směr Poustecká obora, abychom po třech hodinkách našeho putování vyšplhali na rozhlednu ve Frýdlantě. Tam jsme si dali malou svačinku. Pro děti pak odměnou byla zmrzlina v cukrárně na náměstí. Výlet se povedl a už se těšíme na další.

Den s Policií ČR a hasiči z Višňové

Den s Policií ČR a hasiči z VišňovéV pondělí 21. 3. byl na naší škole uspořádán Den s Policií ČR a hasiči z Višňové. Žáci si mohli prohlédnout vybavení hasičů, dovědět se, co dělat, když začne hořet, a také vyzkoušet základy zdravovědy. Policisté názorně předvedli svou práci při pořádkové službě, děti si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak pracuje policejní radar na měření rychlosti nebo jak se sbírají otisky prstů. Část programu byla věnovaná bezpečnosti chodců a cyklistů. Na závěr předvedli policisté zásah proti prchajícímu vozidlu a zabezpečení nebezpečného řidiče.

Velikonoční tvůrčí dílna

Velikonoční tvůrčí dílnaV pátek 18. března se uskutečnil již 10. jubilejní ročník velikonoční tvůrčí dílny, kde si všichni příchozí mohli vyrobit různé velikonoční dekorace či uplést pomlázky. Kromě toho je přivítala malá tržnice plná výrobků našich žáků s jarní tématikou. Fotografie z akce jsou ve fotogalerii.

datová schránka: 7hgvtfp

Jídelna Scolarest- pí. Jana Žáková-ved.jídelny

paní Alice Erbanová
Obec Černousy
Od 1.9.2020 je zahájen sběr tříděného odpadu. Sbíráme nyní pouze papír. Svůj sběr můžete ponechat u zadního vchodu do staré budovy školy. Nezapomeňte napsat jméno, příjmení a počty kg. Děkuji

Od pondělí 3.5. se otevírá MŠ pro všechny děti. Provoz 6.00- 16.00.
Plánovaná škola v přírodě je opět přesunuta na 27.6.-30.6.2022.